کد خبر: ۱۱۷۷۳
|
۰۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۴

آغاز ثبت نام اشتراک فناوری کاملا خودران تسلا از اوایل ۲۰۲۱/"ایلان ماسک" مدیر عامل شرکت تسلا از آغاز ثبت نام برای اشتراک فناوری کاملا خودران تسلا در اوایل سال ۲۰۲۱ خبر داده است، البته به شرط اینکه با تأخیر مواجه نشود.
به گزارش «نبض‌فناوری»؛  به نقل از انگجت، تسلا در حال محدود کردن بازه زمانی برای ارائه اشتراک فناوری کاملا خودران است و اکنون آن را اوایل سال آینده میلادی اعلام کرده است.

"ایلان ماسک" بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تسلا به دنبال کنندگان خود در توییتر گفت که بسته اشتراک ماهانه فناوری کاملا خودران تسلا، اوایل سال آینده ارائه می شود.

بنابراین احتمالا از سال آینده می توان ویژگی های کاملا خودران(که در حال حاضر نیمه خودران هستند) را بدون به فناوری خودران تسلا موسوم به "اتوپایلت" اضافه کرد.

البته شاید نباید چندان به تحقق این وعده دل بست، چرا که تسلا قبلاً امیدوار بود که تا پایان سال ۲۰۲۰ اشتراک کاملاً خودران خود را ارائه دهد و این اتفاق نیفتاد.

هر زمان که برنامه اشتراک ماهانه تسلا فرا برسد، می تواند برای تقویت خودروهای خودران تسلا کلیدی باشد. همچنین اگر یک خودروی تسلا اجاره شود، افراد مجبور نیستند برای استفاده از فناوری کاملا خودران اقدام به خرید مادام العمر آن کنند و هزینه زیادی بپردازند.

اشتراک ماهیانه همچنین این فرصت را فراهم می کند تا بدون نیاز به خرید اشتراک کامل، ویژگی های کاملا خودران را تا هر زمانی که دوست دارند، امتحان کنند.

ارسال نظرات
توسط هوش مصنوعی امکان پذیر شد؛ پیش بینی حرکت بعدی یک جسم قبل از وقوع آن
توسط تسلا منتشر شد؛ تولید جذاب باتری+فیلم
محققان آمریکایی خبر دادند؛ تحول در باتری خودروهای الکتریکی
پروژه بلواسکای؛ پروتکل غیرمتمرکز توییتر که شبکه‌های اجتماعی را متحول می‌کند Bluesky چیست؟
با ایده جالب نیسان دفترکارخود را در هرجایی به پا کنید کار در خانه را فراموش کنید!+فیلم
نیازمندیها