فین تک
در عصر انفجار داده‌ها؛

با این ترفندها از درز اطلاعات جلوگیری کنید

یک لحظه غفلت در بررسی یک ایمیل یا آدرس یک وب‌سایت و یا نصب یک نرم‌افزار آلوده به بدافزار می‌تواند باعث از دست رفتن تمام سرمایه‌ و یا سرقت تمام اطلاعات حساس شما شود. 

حباب بیت کوین چه زمانی می‌ترکد؟

بیت‌کوین که روز جمعه گذشته در ادامه سقوط پرسرعت خود به زیر مرز ۳۰ هزار دلاری نیز رسیده بود، در روزهای گذشته تا حدودی توانست جایگاه خود را در بالای این مرز مستحکم کند. سقوط ۹/ ۱۰ درصدی ارزش بیت‌کوین در هفته گذشته بدترین عملکرد بزرگ‌ترین رمز ارز جهان از ماه آگوست سال گذشته بود.

ارزهای دیجیتالی ریزش کردند / قیمت ارزهای دیجیتالی

ارزش بیت کوین و اتریوم با ریزش سنگینی مواجه شد.
نبض فناوری گزارش می‌دهد؛

فناوری که مچ هکرها را می‌گیرد

با انجام صحیح احراز هویت افراد در شبکه بلاکچین می‌توان تا مقدار زیادی از انجام فعالیت‌های مشکوک و خطرناک جلوگیری کرد و در صورت برملا شدن این فعالیت ها از سوی هر فرد، به دلیلی وجود داده ها در شبکه بلاکچین می‌توان این عمل فرد را اثبات کرد و وی نمی‌تواند با ایجاد تغییر در داده ها خود را تبرئه کند.
پیش به سوی اقتصاد هوشمند؛

برای کسب درآمد از «فین‌تک» غافل نشوید

اکثر کارشناسان براین باورند که فین تک تأثیر قابل‌توجهی روی برنامه‌های کاربردی حوزه بانکداری داشته و نحوه دسترسی مشتریان به خدمات مالی را متحول می‌کند.
وزیر پیشنهادی بایدن؛

خزانه‌داری آمریکا به دنبال محدودیت رمزارزها خواهد بود

وزیر خزانه‌داری موردنظر رئیس جمهور جدید آمریکا به نام «جنت یلن» که به احتمال زیاد مورد تایید سنا قرار می‌گیرد، احتمالا رمزارزها را محدود خواهد کرد.
توسط یک شرکت استارتاپی محقق شد؛

رسوخ خدمات نوآورانه دیجیتال در حوزه بیمه‌گری و سلامت

بنیان‌گذار شرکت استارتاپی لیتیوم با تأکید براینکه این استارتاپ ارائه دهنده راهکارهای بیمه‌گری در حوزه زیرساخت‌های بیمه‌ای ابری با معماری لایه‌ای است، گفت: لیتیوم همچنین سعی دارد که رویکرد بیمه‌های درمان و زندگی و حوادث را از درمان محور به سلامت محور تبدیل کند.
مدیر عامل شرکت زنجیره بلوک رمز پرداز، در گفت‌وگو با نبض فناوری؛

ساماندهی استخراج‌کنندگان رمز ارز با ماینو/ بجای بی‌انصافی در حق ماینینگ‌ها مدال شجاعت دهید

مدیر عامل شرکت زنجیره بلوک رمز پرداز، گفت: تا به امروز استخراج کنندگان ایرانی رمزارز ملزم به اعتماد به یکی از استخرهای خارجی جهت انجام فرآیند استخراج رمزارز بوده اند. ماینو به عنوان یک استخر ایرانی استخراج رمزارز توانسته است با پیاده سازی فرآیند استخراج رمزارز در داخل کشور و بومی سازی آن علاوه بر افزایش کارآمدی سیستم به به شبکه بلاکچین رمزارز کمک کند.

آیا ارزهای دیجیتالی وارد نظام بانکی ایران خواهند شد؟

مسئولان نمی‌خواهند رمز ارزهایی مانند بیت‌کوین به بخشی از نظام پولی کشور تبدیل شود.
بانک مرکزی اروپا:

یورو دیجیتال تا ۵ سال آینده از راه می‌رسد

رئیس بانک مرکزی اروپا اطلاعات جدیدی در رابطه با یورو دیجیتال ارائه کرد. او ضمن تاکید بر حفظ امنیت بستر فراهم شده برای این ارز انتشار آن را تا 5 سال آینده پیش‌بینی کرد.

۱۰ روند مهم که در سال ۲۰۲۱ دنیای ارزهای دیجیتال را متحول میکند

در این مطلب به بررسی ۱۰ مورد از پیش‌بینی‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال خواهیم پرداخت که ممکن است در سال ۲۰۲۱ سر و صدای زیادی به پا کنند.
گامی در راستای کاهش آلودگی هوای شهرها؛ موتورسیکلت‌های برقی بومی کی به بازار می‌آید
نبض فناوری گزارش می‌دهد؛ فناوری که مچ هکرها را می‌گیرد
حاکمیت سایبری خارج از کشور-۳۱ شکایت جدید علیه اپل در ایتالیا ثبت شد
نیازمندیها
اپل
اپل