فین تک

چه مهارت‌هایی برای ایجاد بلاکچین لازم است؟

به غیر از مهارت‌های سخت برنامه نویسی، توسعه دهندگان بلاک چین باید عملیات و پیش نیاز‌های تجاری را بدانند و هم چنین مهارت‌های همکاری و مذاکره خوبی داشته باشند.

با ارز دیجیتال گردشگری رایگان گردش کنید| آریوا چیست؟

آریوا یک ارز دیجیتال است که توسط شرکت Ariva راه اندازی شد و برای استفاده فعال در شبکه های گردشگری و مسافرتی جهانی و محلی در آینده نزدیک تولید می شود.
در گفتگو با نبض فناوری؛

فناوری رمزارز‌ها را به بیراهه هدایت نکنید/ بازنگری قوانین رمزارز‌ها در راستای اصلاح و تسهیل قوانین

عضو کارگروه بلاکچین کمیسیون فاوا اتاق ایران، گفت:. رویکردی که در بازنگری قوانین استخراج رمزارز‌ها اتخاذ خواهد شد؛ امیدوارم رویکردی در جهت اصلاح و ایجاد فضای شفاف، توسعه و بهره گیری کشور و ایجاد فرصت برای این فناوری نوین باشد؛ چرا که فرصت‌هایی که طی سه چهار سال کشور نابود؛ و فناوری را به مسیر بیراهه هدایت کردیم.

کدام ارز دیجیتال بنیانگذار ندارد/ علت منحصر به فرد بودن این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال بیت دائو (BitDAO) بنیانگذار ندارد، بلکه پروژه توسط گروهی از مشارکت کنندگان که توکن‌های BIT را در دست دارند، نگهداری می‌شود.
در گفتگو با نبض فناوری؛

ایجاد رمز ارز ملی تا حدودی محدودیت‌های مکانی را مدیریت می‌کند

رییس کارگروه استخراج انجمن بلاکچین، گفت: اگر این تفکر را داشته باشیم که رمزارز ملی اقتصاد کشور را متحول خواهد کرد؛ درست نیست. این پول برپایه ریال تعریف شده است. اگر بخواهیم بحث انتقال پول را با کشوری داشته باشیم باید پول ما در آن کشور ارزش و اعتبار داشته باشد؛ بنابراین شاید تا حدودی تاثیرگذار باشد.

کدام ارز دیجیتال به عنوان لایه حفظ حریم خصوصی برای بلاکچین است؟

ارز دیجیتال کیپ نتورک به عنوان یک لایه حفظ حریم خصوصی برای بلاکچین شناخته می شود که امکان ذخیره سازی داده ها را فراهم می کند. برای ذخیره سازی ارز دیجیتال KEEP می توانید از کیف پول های تراست و سیف پل استفاده کنید.

هدف از راه‌اندازی رمز ارز ملی چیست؟

یک کارشناس بازار گفت: ارز دیجیتال ملی به عنوان یک ابزار در جهت شفاف سازی تراکنش‌ها و استفاده از قراردادهای هوشمند راه‌اندازی خواهد شد.
در جهاددانشگاهی صنعتی شریف؛

آزمایشگاه تجهیزات استخراج فراورده‌های رمز ارز افتتاح شد

آزمایشگاه تجهیزات استخراج فراورده‌های پردازشی رمزگذاری شده رمز ارزها (ماینرها) در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف افتتاح شد.

شبکه Polygon(Matic) امنیت و کارایی اتریوم را بالا می برد

Polygon، که قبلاً به عنوان شبکه Matic شناخته می شد، یک راه حل مقیاس بندی است که هدف آن ارائه ابزارهای متعدد برای بهبود سرعت و کاهش هزینه و پیچیدگی معاملات در شبکه های بلاکچین است.

رمزارزی که در یک هفته بیش از 533 میلیون درصد سود کرد!

در این مطلب شما را با Green Moon Crypto آشنا خواهید شد که دارای سیاست های منحصر به فردی در مقایسه با سایر توکن ها است.

ارز دیجیتال بنکور (BNT) چیست؟/ با بنیان‌گذاران این توکن آشنا شوید

یکی از رمزارز‌هایی که در یک سال گذشته رشد زیادی داشته، ارز دیجیتال بنکور است، این ارز دیجیتال یک پروتکل بلاکچین است که امکان مبادله بین رمز ارز‌های مختلف را فراهم می‌کند.

پیش بینی قیمت و آینده رمزارز کوارک چین

کوارک چین یک بلاکچین غیرمتمرکز است که با هدف ارائه امنیت بالا در تراکنش ها و مقیاس پذیری به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است. یکی از اهداف بلاکچین کوارک چین، به انجام رساندن بیش از 1 میلیون تراکنش در ثانیه است که این عمل با استفاده از فناوری شاردینگ به انجام می رسد.

کدام ارز دیجیتال ۴۰۰۰ تراکنش را در ثانیه پشتیبانی می‌کند؟

ارز دیجیتال پروتون قادر است که تا ۴۰۰۰ تراکنش را در ثانیه پشتیبانی کند. در پروتون هیچ کارمزدی برای انجام تراکنش‌ها گرفته نمی‌شود، همه خدمات در این شبکه با هزینه‌های بسیار پایین انجام می‌شود.

باید ساختار و ابعاد قانونی برای ارزهای دیجیتال فراهم شود

یک کارشناس بازار، نبود ساختار و ابعاد قانونی برای ارزهای دیجیتال، عدم وجود قوانین شفاف در عرضه اولیه کوین‌ها، ریسک امنیتی و خطر هکرها، بی پشتوانه بودن ارزهای دیجیتال را از عمده چالش و ضعف در این حوزه عنوان کرد.
نیازمندیها
اپل
اپل