استارتاپ

درمان زخم پای دیابتی با دانش ایرانی/تجاری‌سازی ۴ نسل از دستگاه نوار قلب

یکی از شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران موفق به ساخت دستگاهی برای زخم پای دیابتی شده که این دستگاه قادر است در مدت کوتاهی این نوع زخم‌ها را بهبود دهد. همچنین تجاری‌سازی چهار نسل از دستگاه نوار قلب از دیگر دستاوردهای این شرکت بوده است.

دعوت از سرمایه گذاران و استارت‌آپ‌ها برای ارائه ایده‌ در حوزه بورس و بانک

شتابدهنده تخصصی صحرا به عنوان یکی از شتابدهنده‌های مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی برای توسعه بازار‌های مالی کشور،اقدام به انتشار فراخوانی برای جذب ایده‌های نوآور در این حوزه کرد.
در گفتگو با نبض فناوری؛

کاهش کمیسیون از سوی کافه بازار منطقی نیست/ باید به استارتاپ‌های ‌کوچک میدان داد

مهندس آی سی تی در رایتل گفت: کاهش کمیسیون از سوی کافه بازار منطقی نیست چرا که استارتاپ‌های خرد و کوچک نیاز به دیده شدن دارند با این روند این استارتاپ‌ها آسیب می بینند.
ستاد اقتصاد دیجیتال اعلام کرد؛

جذب سرمایه شرکت‌های دانش‌بنیان تسهیل می‌شود

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد: با کمک طرح‌های تأمین مالی جمعی، جذب سرمایه شرکت‌های دانش‌بنیان تسهیل می‌شود.

دانش‌بنیان‌ها سامانه فروش تهیه مواد شیمیایی راه‌اندازی کردند

یک شرکت دانش‌بنیان با تاسیس سامانه فروش آنلاین مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه تحقیقات دانشجویی تحول ایجاد کرد.
در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

اولین دوره مسابقات استارکاپ برگزار می‌شود

استارکاپ یک جام بازی‌های رایانه‌ای در دو رشته PES۲۰ و FIFA۲۰ است که استارتاپ‌ها درقالب تیم‌های دو نفره در مسابقات شرکت می‌کنند.
بنیانگذار استارتاپ نانو واچ در گفت‌وگو با نبض فناوری؛

استارتاپ نانو واچ به کمک حضور و غیاب سازمان‌ها آمد/ استفاده از فن آوری‌های ابری برای طراحی اپلیکیشن

بنیانگذار استارتاپ نانو واچ با بیان اینکه صفر تا صد طراحی و برنامه نویسی و راه‌اندازی و پشتیبانی اپلیکیشن حضور و غیاب در داخل کشور انجام شده است، گفت: در حال حاضر به فکر صادرات این محصول به کشور‌های عمان، چین و آلمان هستیم.

اجرای ۱۳ پروژه در حوزه صنعت دریایی/ کشت جلبک و تولید ژلاتین از ضایعات آبزیان

۱۳ پروژه توسعه تولید محصولات زیست‌دریا در کشور تعریف شده است که منجر به افزایش سهم مصرف این مواد در سفره‌های ایرانی می‌شود.

استارتاپ‌های موفق ایرانی را بشناسید

نوآوری در استارتاپ‌ها، به شکل نوآوری در بازار یا نوآوری در محصولات و خدمات خود را نشان می‌دهد. به دلیل اهمیت استارت آپ‌ها قصد داریم در اینجا استارت آپهای معروف ایران که ضمن درآمدزایی بالا تقریبا در این زمینه پیشرو هستند را معرفی کنیم.
در ستاد زیست فناوری محقق شد؛

تدوین ۳۰برنامه‌ که به توسعه صادرات محصولات زیستی منتهی می شود

معاونت علمی اعلام کرد فروش محصولات زیستی کشور در بازارهای جهانی هدفی است که به تدوین ۳۰ برنامه منجر شده تا ۴۵۰ میلیون دلار ارزش افزوده برای کشور به وجود بیاید.

راه‌اندازی ۱۷ شتاب‌دهنده در راستای گسترش فناوری‌های حوزه آب و انرژی

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۷ شتاب دهنده در حوزه آب و انرژی شکل گرفت تا با کمک آن‌ها کسب‌وکار‌های این حوزه گسترش یابد.
توسط یک استارتاپ بومی محقق شد؛

توزیع مویرگی محصول در جهت حذف واسطه‌ها/ فعالیت استارتاپ بازرگام در ۶ شهرستان کشور

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پیشگامان، با اشاره به اینکه استارتاپ بازرگام هم‌اکنون در شهرستان‌های یزد، تهران، اصفهان، کرمان، کرج و مشهد توزیع اینترنتی میوه را انجام می‌دهد، گفت: پیش‌بینی می‌شود که این استارتاپ در تبریز، اهواز و رشت طی شش ماهه اول سال راه‌اندازی شود.
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

۹۰ درصد نیاز بازار داخل به روغن نورد سرد تامین شد

یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی شیمیایی رازی اصفهان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید روغن نورد سرد با ظرفیت ۱۲۰۰ تن در سال و تامین ۹۰ درصد از نیاز بازار داخل به این محصول شده است.
در راستای پر کردن خلاء آموزشی؛

صفرتا صد استارتاپ خونه‌ی دوم/ باید به سمت مدرسه‌ای برای نسل دیجیتال حرکت کرد

بنیانگذار استارتاپ خونه‌ی دوم با بیان اینکه این استارتاپ با هدف آموزش برنامه نویسی برای کودکان 5 تا 8 سال راه‌اندازی شده است، گفت: بزرگترین خلاء آموزش کشور نبود سناریوی آموزشی جذاب است؛ اگر بتوانیم به سمت سناریو جذاب حرکت کنیم به طور یقین مخاطبان زیادی را در رده‌های مختلف سنی جذب خواهیم کرد.
در گفت‌وگو با نبض فناوری مطرح شد؛

آیا امنیت سرمایه‌گذاری در جهت پشتیبانی از تولید محقق خواهد شد؟!

مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان، گفت: جهش تولید و مانع زدایی زمانی در کشور محقق می‌شود که زیرساخت‌های تولید اصلاح شود در غیر اینصورت تحقق پیدا نخواهد کرد، چرا که اصلاح زیرساخت و فراهم کردن شرایط اقتصادی مناسب در توان دولت بوده و تولیدکننده نقش بازیگری را ایفا می‌کند.
پس از اقدامات تنبیهی علیه توئیتر؛ روسیه برای کاهش سلطه گوگل بر بازار دست به کار شد
نیازمندیها
اپل
اپل