استارتاپ

آغاز بکار فن بازار سلامت با حضور دانش‌بنیان‌ها در ۶ بهمن ماه

فن بازار سلامت در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی و به منظور تحقق اهداف و اجرای ماموریت­‌های محول شده در زمینه جهش تولید در نظام تولید محصولات، فراورده‌­ها و خدمات فناورانه مورد نیاز بازار سلامت کشور، ا با مشارکت دانشگاه‌­ها و شرکت‌­های دانش بنیان برگزار می‌شود.
در جریان سفر وحدت به یزد صورت گرفت؛

رونمایی از طرح ساخت یاتاقان فوق سنگین به روش سانتریفیو

با حضور رییس صندوق نوآوری و شکوفایی،از طرح ساخت یاتاقان فوق سنگین به روش سانتریفیو ساخت یکی از شرکت‌های دانش بنیان که دارای کاربردهای نیروگاهی است،رونمایی شد.
زنگنه در آئین افتتاح بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران،

اساسنامه ایجاد پارک فناوری نفت و گاز ری در مراحل پایانی است/حضور ۵۲ شرکت استارتاپی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت

وزیر نفت، با بیان اینکه اساسنامه ایجاد پارک فناوری نفت و گاز ری در مراحل پایانی است که در جوار پالایشگاه تهران قرار دارد، گفت: پارک فناوری ری سبب می‌شود ارتباط دو طرفه با استارتاپ‌ها و دانش‌بنیان‌ها ایجاد شود.
توسط یک شرکت استارتاپی برای اولین بار در کشور،

گجت هوشمند مراقبت از سالمند طراحی و ایران ساخت شد

مدیر توسعه کسب و کار گجت سِیواَپ (Save app)، از طراحی و ساخت گجت هوشمند مراقبت از سالمند با استفاده از فناوری نوین برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر به دنبال جذب سرمایه‌گذار برای توسعه بازار گجت هوشمند مراقبت از سالمند هستیم، هنوز هیچ ارگانی از این شرکت حمایت مالی نکرده است.
از بهمن 1399 تا اردیبهشت 1400 در 6 استان؛

ثبت‌نام در چهارمین دوره رقابت‌های استارتاپی اینوتکس پیچ آغاز شد

چهارمین دوره رقابت‌های اینوتکس پیچ که یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) است، از 23 بهمن سال جاری تا اردیبهشت 1400 در استان‌های کرمان، تهران، قزوین، بوشهر، تبریز و همدان برگزار می‌شود.
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با پدر زبان برنامه نویسی جاوا آشنا شوید
با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی؛ بهره‌برداری از خط توليد ملی ايمپلنت دندانی
گشایش بزرگ‌ترین مرکز نوآوری صنعت قطعه‌سازی خودرو با حضور ستاری؛ قطعه‌سازی خودرو صاحب مرکز نوآوری شد/بستری برای تحول خودرو با قطعات ایران‌ساخت
نیازمندیها
اپل
اپل