کد خبر: ۱۱۹۰۳
|
۰۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۳

نشست آنلاین تجاری ایران و ترکیه به همت معاونت علمی و فناوری برگزار می‌شود تا تعاملات فناورانه دو کشور همسایه توسعه یابد.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛  به نقل از  معاونت علمی و فناوری، طی نشست رودررو بین شرکت‌های ایرانی و مجموعه های متناظر فناور ترکیه ای حوزه های «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «سلامت و تجهیزات پزشکی»، «زیست فناوری»، «الکترونیک و ماشین آلات» و غیره که در بهمن ماه سال ۹۸ برگزار شد، این بار مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به برگزاری نشست تجاری آنلاین ایران و ترکیه کرده است.


این نشست در حوزه های تخصصی «مواد معدنی»، «صنایع پتروشیمی» و «فلزات» ۱۵ بهمن ماه امسال برگزار می شود.


«آشنایی با فرصت‌های صادراتی به کشور ترکیه»، «علاقه مندی شرکت‌های ترک به محصولات ایرانی»، «شناسایی شرکای تجاری» و «معرفی نحوه ورود به بازار کشور ترکیه» از جمله مزایای حضور در این نشست است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام حضور در این رویداد می توانند تا ۱۵ دی ماه به آدرس اینترنتی www.tesc.ir مراجعه کنند.


با توجه به اشتراکات فرهنگی و مذهبی ایران و ترکیه توسعه سطح همکاری های علمی و فناورانه دو طرف یک ضرورت است. با توجه به پیشرو بودن ایران در بسیاری از حوزه های علمی در خاورمیانه و توانمندی ترکیه در حوزه‌های بازرگانی و تجارت، این تعاملات دوجانبه اتفاقات خوب و فناورانه ای برای دو کشور رقم خواهد زد.ارسال نظرات
واتس آپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
محصول جدید مایکروسافت سادگی را هدف قرار داده است؛ نشت اطلاعات در مورد ویندوز10 ایکس
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
نیازمندیها