کد خبر: ۱۱۹۳۷
|
۰۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۳
صرافی رمزارز اکسمو که دفتر مرکزی آن در انگلستان قرار دارد ، با نقص امنیتی بزرگی روبرو شده ، به این صورت که پلتفرم آن همه برداشت ها را مسدود می کند.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛  به نقل از کوین تلگراف، طبق اعلامیه امنیتی منتشره توسط اکسمو، روز دوشنبه برداشت مشکوکی حاوی خروج مقدار زیادی سکه اصلی شامل بیت کوین، اتریوم ریپل، تتر (USDT)، زدکش (ZEC) و اتریوم کلاسیک (ETC) از کیف پول های گرم پلتفرم مشاهده شده است.

در این راستا ، استانکویچ رئیس توسعه تجارت اکسمو گفت: «این حادثه مساله ی خیلی حادی نیست، زیرا کیف پول های داغ خارج شده ۵٪ از کل دارایی های بورس را تشکیل می دهند». وی در ادامه گفت: « تأکید می کنیم، جای تمام دارایی های موجود در کیف پول های سرد امن است»

این صرافی از رمزارزهای کیف پول که احتمالاً درگیرمساله هک بودند، نام برد و از صرافی های جهانی خواست که کیف پول های مرتبط را مسدود کنند.

وی خاطرنشان کرد که این صرافی هنوز میزان ضرر و زیان را محاسبه نکرده  و اکنون پیگیر ردیابی وجوه برداشت شده است .

به همین جهت اکسمو تحقیقات امنیتی را آغاز کرده و همچنین پرونده را به پلیس لندن گزارش داده است . این شرکت از کاربران خواسته تا زمانی که مشکل حل نشده، پولی را به کیف پول های اکسمو واریز نکنند. این شرکت گفت: “می خواهیم به شما اطمینان دهیم در صورتی که هر صندوق کاربری تحت تأثیر این حادثه قرار بگیرد ، به طور کامل تحت پوشش اکسمو قرار خواهد گرفت.”

در اوایل ماه دسامبر ، اکسمو فرایند ثبت نام موقت درسازمان رفتار مالی انگلیس را انجام داد که به آن اجازه می دهند تجارت خود را تا ۹ ژوئیه ۲۰۲۱ ادامه دهد.
ارسال نظرات
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و زیرساخت؛ توسعه نخستین سکوهای ابری توزیع‌شده در کشور آغاز شد
یک مقام مسوول انجمن واردکنندگان تلفن همراه: رجیستر کردن تبلت، هزینه اضافه‌ای برای مصرف‌کننده ندارد
این فناوری پیشرفته معضل آب مناطق محروم را حل می‌کند بومی‌سازی یک دستگاه تحریمی توسط محققان ایرانی
نیازمندیها