کد خبر: ۱۲۳۶۸
|
۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۰۲:۰۲زک نلسون به عنوان فردی که این ویدیو را ساخته در تست اول خودش خراشیدگی روی این دستگاه را را امتحان کرده تا عملکرد دوربین سلفی که زیر این صفحه‌نمایش تعبیه شده است را بررسی کند. زک نلسون در سطح 6 از مقیاس سختی «موز» (Mohs) خطوطی روی نمایشگر اکسون 20 5G ایجاد کرد و اولین تاثیر چنین خراش‌هایی روی دوربین سلفی منعکس شد.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ در تست دوم، بررسی‌ها از جنس بدنه دستگاه بود زک برش‌های مختلفی را بر روی بدنه و قاب این تلفن هوشمند ایجاد کرد. همان‌طور که این برش‌ها مشخص کرد؛ قاب اکسون 20 5G از جنس پلاستیک است تا زک به راحتی با کاتر بتواند قسمت‌های پلاستیکی را از بدنه گوشی جدا کند. در پایین می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.کمپانی زدتی‌ای برای پنل پشتی اکسون 20 طراحی عالی در نظر گرفته و با پوششی از گلس محافظت شده است. این پوشش که تمام پنل پشتی را در بر گرفته، دوربین‌ها و حتی لوگوی اکسون را در برابر خراشیدگی مقاوم کرده است.

زک نلسون در گزارش خود به این قسمت اشاره می‌کند که با به وجود آوردن خراشیدگی‌هایی در قسمت حسگر اثرانگشت بر روی صفحه‌نمایش این دستگاه، این حسگر عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد و با خراش در سطح 7 از نظر مقیاس سختی، بدون مشکل کار می‌کند.

در صحبت‌های نهایی زک نلسون گفته شده که این دستگاه از نظر مقاومت در برابر حرارت نیز مورد بررسی قرار گرفته و با استفاده فندک قسمتی از نمایشگر که دوربین سلفی در ان‌جا تعبیه شده و همچنین ناحیه بالای نمایشگر را در معرض گرما قرار گرفتند. که سوختگی ردپایی از خودش به جا گذاشت و این گوشی نتوانست تست حرارت و سوختگی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

البته زک آزمایش دیگری انجام داد که این دستگاه‌ را با قاب پلاستیکی خم کرد؛ در نتیجه این تلفن هوشمند دچار مشکلی خاصی نشد و اکسون 20 سربلند از این آزمایش بیرون آمد.


ارسال نظرات
معاون وزیر ارتباطات در سفر به استان یزد خبر داد: رشد جهانی ایران در حوزه اقتصاد دیجیتال طی سه سال گذشته
مدیرعامل یک شرکت استارتاپی در گفت‌وگو با نبض فناوری؛ تولید ۴ محصول کاربردی با استفاده از هوش مصنوعی/ زیر ساخت‌های قانونی اصلاح شود
مدیرعامل بانک کارآفرین : قرض الحسنه به بانک کارآفرین می آید
وعده معاون علمی و فناوری چی بود! آیا ستاری به وعده‌های خود عمل کرد؟
نیازمندیها