کد خبر: ۱۲۳۷۷
|
۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۷تست‌های روانشناسی می‌توانند راز‌های را درباره افراد برملا کنند در این میان تست روانشناسی تصویری طرفداران مخصوص به خودش را دارد.به گزارش «نبض‌فناوری»؛ تست روانشناسی می‌تواند مسائل زیادی از شخصیت انسان را بازگو کند. تست شخصیت ممکن است به شکل های مختلف رنگ، نقاشی و ... ارائه شود. در ادامه ۳ تست روانشناسی شخصیت با تصویر که شامل موضوعات "عشق، ماموریت زندگی، تصمیم گیری" همراه با جواب، برای شما آماده کرده ایم.تست روانشناسی تصویریتست روانشناسی عشق


 

در تست شخصیتی که برایتان انتخاب کرده ایم، فقط کافی است گل رز مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا راز‌هایی درباره عشق شما و نوع ابراز احساساتتان را متوجه شوید.


تست روانشناسی عشقرز قرمزشما عاشقی پر شور هستید.

شما یک زندگی غنی از احساسات دارید و هر لحظه احساس خود نسبت به شریک زندگیتان را به گرم‌ترین و بهترین حالت ممکن بروز می‌دهید و علاوه بر این، انرژی بالایی دارید و همیشه همه چیز را تحت کنترل خود دارید و به همین دلیل است که شریک زندگیتان، شما را دوست دارد.


رز زرد


شما عاشقی هماهنگ هستید.

شما فردی اهل ملاحظه و تامل هستید و تلاش می‌کنید در زندگی عادی و عاشقانه خود تعادل ایجاد کنید. بدین معنا که هنگام تصمیم گرفتن درباره عشق خود به ندای قلب و مغزتان به صورت همزمان گوش می‌دهید.رز سفید


شما عاشقی مرموز هستید.

شما شخصیتی جذاب دارید، امّا به ندرت ماهیت واقعی خود را آشکار می‌کنید به طوری که به حدی درمورد خود مرموز هستید که بیش از حد، از خود اطلاعاتی بروز نمی‌دهید و به این ترتیب، همیشه از خود در برابر آسیب‌ها محافظت می‌کنید.


رز بنفش


شما یک عاشق آرام هستید و همین آرامش خود را نیز به دیگران و اطرافیانتان تزریق می‌کنید و مشخصه اصلی و مهمی که شریک زندگی موردنظر شما باید داشته باشد اعتماد و وفاداری است، امّا شخصیت شما به گونه‌ای است که برای آشنایی با دیگران کمی زمان نیاز دارید.


رز صورتی


شما عاشقی بی قید و شرط هستید و همیشه آرزوی این را دارید که یک زندگی ایده آل مانند زندگی‌هایی که در داستان‌های عاشقانه خوانده اید، داشته باشید و برای شما نگاه کردن به چشم‌های شریک زندگیتان در فضایی پر از گل و در نور شمع یک امر عادی است و همچنین، با همه آن چه که در راه عشق می‌دهید، انتظار دریافت همان عشق بی قید و شرطی را دارید که اغلب آن را دریافت می‌کنید.


رز نارنجی


شما عاشقی خودجوش هستید.

شما یک فرد خودجوش هستید و همیشه شجاعانه در مسیر خود پیش می‌روید و به شهود خود اعتماد دارید و ویژگی شخصیتی شما به گونه‌ای است که آزادانه ابراز وجود می‌کنید و به طور کامل از زندگی خود لذت می‌برید و این لذت را به شریک زندگی خود هم منتقل می‌کنید.


تست روانشناسی ماموریت زندگی


 
تست شخصیتی آماده کرده‌ایم که می‌توانید با استناد بر آن، شخصیت خود را بیشتر بشناسید و علاوه بر این، مأموریت زندگیتان را بیشتر درک کنید. فقط کافی است یکی از قلم‌هایی که در تصویر می‌بینید و برای شما جذاب هستند، انتخاب کنید.


تست شخصیت تصویری۱. بسازید


اگر قلم شماره یک را انتخاب کرده‌اید، به این دلیل است که مأموریت شما در زندگی به سازندگی مربوط است. شما فردی با نگاه مخصوص به خود و اصیل هستید و توانایی دارید که هر چیزی را که آرزو می‌کنید در دنیای واقعی بسازید.


۲. مهرباناگر قلم دوم را انتخاب کرده‌اید، به این دلیل است که شما فردی فوق‌العاده حساس و دلسوز هستید که همیشه مراقب دیگران است. مأموریت شما در جهان این است که برای افراد اطراف خود همدم، پشتیبان و منطقه امن باشید.

گاهی اوقات ممکن است سخت باشد و شما نیز نباید فراموش کنید که از خود مراقبت کنید، اما مأموریت شما همیشه این است که کسی باشید که دیگران به او رجوع می‌کنند چراکه شما روحی سخاوتمند دارید و این توانایی در شما نهادینه شده است که می‌توانید از دیگران در برابر جهان و گاهی اوقات در برابر خودشان محافظت کنید.


۳. شفا دهندهاگر قلم سوم را انتخاب کرده‌اید، مأموریت شما در زندگی درمان کردن و شفا دادن است. شما فردی با زندگی درونی عالی هستید و توانایی کشف نیاز‌های دیگران، آسیب رساندن به آن‌ها و کمود آن‌ها را دارید.

بنابراین، استعداد خاص شما این است که به انسان‌های اطرافتان کمک کنید تا شفابخشی خود را پیدا کنید. اصطلاحاً شما همان شخصی هستید که روی محیط خود بسیار تأثیر می‌گذارد.


۴. بکاریداگر قلم شماره ۴ را انتخاب کرده‌اید، به این دلیل است که شما فردی پر از ایده‌های جدید هستید که دارای بینشی خاص و انرژِی هستید و همیشه می‌خواهید کار‌های جدید انجام دهید و مأموریت شما این است که انرژی خود را به دیگران منتقل کنید.

در قلب اطرافیانتان آرزو و اشتیاق بیش از حد شما است، بکارید. در بسیاری از مواقع ممکن است در نهایت تمام انرژی خود را در طرف مقابلتان تخلیه کنید، اما نگران نباشید، چون شما کار درست را انجام می‌دهید.


 

تست روانشناسی تصمیم گیری


 
در این تست روانشناسی شما یکی از تصاویر را انتخاب کنید تا در ارتباط با تصمیم گیری درست صحیح عمل کنید.

در نگاه اول چه چیزی را مشاهده کردید؟ تابلو، جاده، مار یا پسر؟


تست روانشناسی تصویری با جوابتابلوممکن است در تصمیمات اخیر خود خیلی اعتماد به نفس نداشته باشید، برای حل این مسئله باید از شخصی که تجربه بیشتری در این زمینه دارد مشاوره بگیرید. کسی را پیدا کنید که با مشکلات مشابه شما روبرو شده است و از او بپرسید که چگونه توانسته است با این شرایط کنار بیاید فقط به یاد داشته باشید که نیازی نیست دقیقاً همان مسیر را دنبال کنید. این فقط وسیله‌ای برای تعیین آنچه واقعاً می‌خواهید است.

اگر دوست دارید خلاف آنچه پیشنهاد شده است، انجام دهید شاید توصیه‌های آن‌ها فقط بستری برای بیرون آمدن شهود شما باشد.


جادهشما می‌خواهید آنچه درست است انجام دهید، اما به نظر نمی‌رسد راهی که در آن قدم گذاشته اید راهی است که برای آن برنامه ریزی کرده اید.

به یاد داشته باشید که زندگی پر از پیچ و خم است فقط به این دلیل که جاده مانند آنچه شما پیش بینی کرده اید به نظر نمی‌رسد، به این معنی نیست که در نهایت به آنجا نخواهید رسید، اگر مدتی این مسیر را طی کردید و هنوز همان احساس را دارید، شاید وقت آن رسیده است که در عوض مسیر خود را ایجاد کنید.


ماراین حیوان نماد خطر است، ناخودآگاه فکر می‌کنید اگر تصمیمی بگیرید، می‌خواهید صدمه ببینید؟ آیا این تهدید واقعی است؟ آیا عواقب آن از نظر جسمی یا روحی به شما آسیب می‌رساند؟ یا اینکه فقط ترس، کنترل زندگی شماست؟

اگر بدانید مار‌ها کجا پنهان می‌شوند و چگونه باید مراقب آن‌ها باشید، آنقدر خطرناک نیستند.


پسرشما به دنبال راهی برای کنترل وضعیت هستید. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که کنترل فقط یک توهم است. صبور باشید.

شما فرصت خواهید داشت که به زودی بدرخشید.


منبع: yjc


برچسب ها: ۳ تست روانشناسی
ارسال نظرات
واتس آپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
محصول جدید مایکروسافت سادگی را هدف قرار داده است؛ نشت اطلاعات در مورد ویندوز10 ایکس
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و زیرساخت؛ توسعه نخستین سکوهای ابری توزیع‌شده در کشور آغاز شد
نیازمندیها