کد خبر: ۱۲۴۶۵
|
۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۲۱:۰۰کمپانی کره‌ای سامسونگ در سال 2020 روند و عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای گذاشت، به عنوان مثال یکی از مهم‌ترین کارهای سال جاری، بهبود عملکرد محصولات این کمپانی است. این غول کره‌ای یکی از مهم‌ترین شرکت‌های اکوسیستم اندروید محسوب می‌شود و هر ساله محصولات جالب توجهی را به بازار عرضه می‌کند. سامسونگ در چند ماه گذشته تمام تمرکز خودش را روی ساخت گوشی‌های تاشو گذاشته است و همچنین می گوید که باید جایگاه خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین سازنده‌ی گوشی در جهان حفظ کند. به همین دلایل در ادامه به 4 کاری که این کمپانی باید در سال 2021 انجام دهد می‌پردازیم. با فیسیت همراه باشید.

1-استفاده از شیشه محافظ بهتر برای گوشی‌های تاشو

Samsung-2021-2.jpg
-

تقریبا شش ماهی است که در تمامی شایعات می‌خواندیم که پایان سری نوت بسیار نزدیک است، هر ساله شاهد این اخبار بودیم. اما به نظر می‌رسید که امسال این شایعه به سمت جدی شدن پیش می‌رود و از سمت دیگر احتمال دارد که سامسونگ گلکسی نوت 21 را عرضه کند و بعد از تولید این دستگاه پایان سری نوت اعلام شود. به هر حال در سال 2021 این احتمال وجود دارد که پایان سری نوت را شاهد باشیم.

سامسونگ در نظر گرفته تا به جای سری نوت، قلم S Pen را برای تعدادی از گوشی‌های خود مانند گلکسی S21 اولترا و گلکسی زد فولد 3 مجهز کند. این خبر بسیار جالب خواهد بود چرا که تمامی پرچمداران قرار است که به قلم S Pen مجهز شوند، به همین دلیل باید دوام شیشه محافظ نمایشگر این گوشی‌ها موسوم به شیشه فوق نازک (UTG)، افزایش یابد.

در گلکسی زد فولد 2 شاهد شیشه UTG استفاده شده ی بهتری نسبت به محافظ پلاستیکی گلکسی فولد هستیم، اما اگر بخواهیم دوام این شیشه ‌را با نمایشگرهای گوشی‌های معمولی مقایسه کنیم، فاصله‌ی زیادی بین استحکام آن‌ها وجود دارد. اگر سامسونگ می‌خواهد کاربران گلکسی زد فولد 3 را به استفاده از قلم S Pen تشویق کند، پس باید با بهبود دوام شیشه ی محافظ این گوشی، تا حد زیادی از بروز خط و خش جلوگیری کند.

2-ارائه‌ی یک رقیب حقیقی برای پیکسل ۴a

Samsung-2021-3.jpg
-

در سال جاری میلادی محصولات متنوعی راهی بازار شد؛ سامسونگ نیز گلکسی اس 20 فن‌ادیشن را راهی بازار کرد که این گوشی تقریبا ۹۰ درصد از تجربه‌ی کاربری سری گلکسی اس ۲۰ را با قیمت بسیار پایین‌تر ارائه می‌دهد. اما قیمت این دستگاه‌ نیز 700 دلاری است و آن‌چنان ارزان قیمت هم محسوب نمی‌شود. در سال 2020 شاهد گوشی‌هایی با قیمت بسیار خوب بودیم که یکی از آن‌ها پیکسل A4 است که سامسونگ در همین بخش باید خود را در سال 2021 تقویت کند.

البته کمپانی سامسونگ با عرضه‌ی گوشی‌هایی مانند گلکسی A71 و A51 دفاعیاتی در این زمینه دارد اما روی هم رفته ویژگی‌های پیکسل 4A بسیار جذاب‌تر از گوشی‌های ذکر شده است. در مجموع در سال 2021 امید داریم تا سامسونگ تلفن هوشمند 300 تا 400 دلاری به بازار معرفی کند که مجهز به دوربینی باکیفیت باشد و از نظر سخت‌افزاری هم حرف زیادی برای گفتن داشته باشد. اکنون کمپانی گوگل نیز دو سال است با پیکسل ۳a و ۴a این حفره در بازار را پر کرده است و الان وقت آن رسیده که سامسونگ هم چنین کاری را انجام دهد.


ارسال نظرات
واتس آپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
محصول جدید مایکروسافت سادگی را هدف قرار داده است؛ نشت اطلاعات در مورد ویندوز10 ایکس
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
نیازمندیها