کد خبر: ۱۲۴۹۲
|
۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۵
کاربرانی که به تازگی دستگاه های اپل از جمله ساعت هوشمند و هوم پاد این شرکت را خریده اند برای فعالسازی دستگاه و ورود به آی کلود با چالش روبرو بودند.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛  به نقل از گیزمو چاینا، طبق گزارشی جدید کاربرانی که دستگاه های اپل از جمله اپل واچ و هوم پاد را خریده اند برای فعالسازی آنها با چالش روبرو شدند.

به نظر می رسد این چالش در بخش سرور ایجاد شده زیرا آی کلود به دلیل تعطیلات کریسمس با ترافیک بالایی روبرو شده است.

براساس گزارش ها کاربران هنگام فعالسازی دستگاه جدیدشان با پیام «تایید نشد» روبرو می شدند. یکی از کاربران نیز ادعا می کرد اپل واچ SE او قادر به تکمیل مرحله های بعد از ورود به آی کلود نبوده است. در همین راستا حساب کاربری پشتیبانی اپل در توییتر اعلام کرد از این موضوع آگاه است.

در این توییت آمده است: ما با ظرفیتی بالا در این ساعت روبرو هستیم که توانایی ما برای تنظیم آی کلود را تحت تاثیر قرار داده است. لطفا چند ساعت بعد آزمایش کنید.

البته نشریه ورج در خبری اعلام کرد این مشکل اکنون حل شده است. با این وجود شرکت اطلاعاتی درباره دلیل دقیق این مشکل و تعداد کاربرانی که با آن روبرو شده اند، هیچ اظهار نظری نکرده است.

 
ارسال نظرات
معاون وزیر ارتباطات در سفر به استان یزد خبر داد: رشد جهانی ایران در حوزه اقتصاد دیجیتال طی سه سال گذشته
مدیرعامل یک شرکت استارتاپی در گفت‌وگو با نبض فناوری؛ تولید ۴ محصول کاربردی با استفاده از هوش مصنوعی/ زیر ساخت‌های قانونی اصلاح شود
مدیرعامل بانک کارآفرین : قرض الحسنه به بانک کارآفرین می آید
وعده معاون علمی و فناوری چی بود! آیا ستاری به وعده‌های خود عمل کرد؟
نیازمندیها