کد خبر: ۱۲۵۰۹
|
۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری رویداد جذب سرمایه برای استارت آپهای حوزه دارویی خبر داد.به گزارش «نبض‌فناوری»؛ سیاوش ملکی فر امروز در رویداد دوشنبه های استارت آپی حوزه فرآورده های دارویی که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: در این رویداد ها، استارت آپ ها با سرمایه گذاران و صندوق‌های سرمایه گذاری در ارتباط هستند.

معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: در یکی از این رویدادها یک استارت آپ حوزه سلامت موفق به جذب سرمایه ۲ میلیارد تومانی در قالب طرح هم سرمایه گذاری شد.

به گفته وی در این سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و یکی از صندوق‌های پژوهش و فناوری مبلغ ۲ میلیارد تومان بر روی این طرح سرمایه گذاری کرد.

ملکی فر با تاکید بر اینکه این شرکت از دل یک شتاب دهنده دانش بنیان خارج شده است، عنوان کرد: چندین استارت آپ دیگر در صف مذاکره با سرمایه گذاران هستند.


ارسال نظرات
سید جمال هادیان در توئیتر منتشر کرد؛ اتهامات آذری جهرمی در دادسرای فرهنگ و رسانه چه بود؟
زنگنه در آئین افتتاح بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، اساسنامه ایجاد پارک فناوری نفت و گاز ری در مراحل پایانی است/حضور ۵۲ شرکت استارتاپی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت
وحدت در رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب یزد: معرفی استان یزد به عنوان پایلوت اقتصاد دانش‌بنیان
مدیر عامل شرکت زنجیره بلوک رمز پرداز، در گفت‌وگو با نبض فناوری؛ ساماندهی استخراج‌کنندگان رمز ارز با ماینو/ بجای بی‌انصافی در حق ماینینگ‌ها مدال شجاعت دهید
نیازمندیها