کد خبر: ۱۲۵۲۸
|
۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۷در آگوست گذشته اخباری در مورد عرضه گوشی جدید اوپو با نمایشگر کشویی و بزرگ شونده منتشر شد و حالا اطلاعات جدیدی در این زمینه در دسترس قرار گرفته است.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جی اس ام آرنا، صفحه نمایشگر این گوشی به صورت کشویی و جمع شونده طراحی شده که با باز شدن به صورت عمودی تا ۸۰ درصد بزرگ‌تر می‌شود.


در پشت این گوشی نیز سه لنز دوربین در نظر گرفته شده و برای عکاسی و فیلمبرداری در شب فلاش ال ای دی در کنار دوربین‌ها در نظر گرفته شده است.


بر روی نمایشگر اصلی این گوشی حفره‌ای به عنوان دوربین سلفی وجود ندارد و لذا یا دوربین سلفی در زیر نمایشگر قرار می‌گیرد یا قرار است نمایشگر دیگری برای تهیه عکس‌های سلفی در کنار نمایشگر اصلی در نظر گرفته شود.


سیم کارت این گوشی در سمت راست بدنه آن نصب می‌شود و فقط در صورت باز کردن کامل نمایشگر در دسترس خواهد بود. همچنین دو دستگیره کوچک در بالا و پایین گوشی برای آویزان کردن آن وجود خواهد داشت.


اوپو خود هنوز به طور رسمی زمان عرضه و قیمت این گوشی را اعلام نکرده است و لذا این گوشی هنوز یک گوشی مفهومی تلقی می‌شود. گوشی یادشده که اوپو ایکس ۲۰۲۱ نام گرفته از نظر ظاهری شبیه به آیفون ۱۱ است. اما مشخص نیست آیا قدرت سخت افزاری آن نیز به اندازه این گوشی یا بیشتر از آن خواهد بود یا خیر.
ارسال نظرات
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با پدر زبان برنامه نویسی جاوا آشنا شوید
با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی؛ بهره‌برداری از خط توليد ملی ايمپلنت دندانی
گشایش بزرگ‌ترین مرکز نوآوری صنعت قطعه‌سازی خودرو با حضور ستاری؛ قطعه‌سازی خودرو صاحب مرکز نوآوری شد/بستری برای تحول خودرو با قطعات ایران‌ساخت
فرصت ویژه برای مشتریان وفادار بانک کارآفرین تخصیص صندوق امانات به صورت رایگان
نیازمندیها