کد خبر: ۱۲۶۱۴
|
۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۸
ثانیه به ثانیه به پایان سال 2020 نزدیک‌تر می‌شویم و حالا بیشتر از هر زمانی شایعاتی درباره‌ی موبایل‌های آینده سامسونگ به گوش می‌رسد. حالا به نظر می‌رسد که گوشی‌های سر S21 سامسونگ برای پیش سفارش در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند و رنگ بندی و مشخصات کامل آن‌ها هم فاش شده است. حالا اما تمرکز ما بر روی شایعاتی است که حول گوشی‌های تاشوی آینده سامسونگ فاش شده است. درواقع شایعاتی نشان می‌دهد که گلکسی فلیپ 3 سامسونگ، همان گوشی پرچمداری که انتظارش را داشتیم، نیست.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ به عبارتی به نظر می‌رسد که گلکسی Z Flip 3 آنقدرها که انتظارش را داشتیم گران قیمت نیست و دلیل اصلی آن هم این است که این گوشی عملاً یک گوشی میانرده خواهد بود. حتی برخی از اطلاعات منتشر شده از سمت Galaxy Club نشان می‌دهد که این گوشی بدون پشتیبانی از 5G معرفی خواهد شد و دارای شماره مدل SM-F720F خواهد بود که نشان می‌دهد با یک گوشی جهانی مواجه هستیم. علت این ادعا که گلکسی زد فیلپ 3 بدون 5G خواهد بود، عدم وجود حرف B در انتهای شماره مدل آن است.

انتظار داری که سامسونگ برای سال 2021 از چهار گوشی تاشو رونمایی کند. از این رو عجیب نیست که یک مدل از گلکسی زد فلیپ 3 با پشتیبانی از 5G را هم شاهد باشیم اما بدون شک برچسب قیمتی آن بیشتر از نمونه‌ای با شماره مدل SM-F720F خواهد بود. برای مثال، گلکسی زد فیلپ و گلکسی زد فلیپ 5G را می‌توانیم مثال بزنیم که به ترتیب 700 و 850 دلار قیمت دارند.

بدترین سناریو این است که سامسونگ در گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3 از پردازنده‌ی اسنپدارگون 865 و یا اگزینوس 990 با مودم LTE استفاده کند. ضمناً در نظر داشته باشید که اسنپدراگون 855 پلاس آخرین پردازنده‌ای بود که با پشتیبانیِ تنها از LTE عرضه شد و این پردازنده، همان تراشه‌ای است که در گلکسی زد فلیپ به کار رفته بود. درواقع به نظر می‌رسد که انتخاب اجزای درونی گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3، چیزی شبیه به گلکسی S20 FE خواهد بود اما این گوشی اصلا گوشی بدی نیست.

در کل فعلاً باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا اطلاعات بیشتری در خصوص این گوشی تاشو سامسونگ به دستمان خواهد رسید یا خیر.
برچسب ها: گلکسی زد فلیپ 3
ارسال نظرات
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و زیرساخت؛ توسعه نخستین سکوهای ابری توزیع‌شده در کشور آغاز شد
یک مقام مسوول انجمن واردکنندگان تلفن همراه: رجیستر کردن تبلت، هزینه اضافه‌ای برای مصرف‌کننده ندارد
این فناوری پیشرفته معضل آب مناطق محروم را حل می‌کند بومی‌سازی یک دستگاه تحریمی توسط محققان ایرانی
نیازمندیها