کد خبر: ۱۲۶۲۷
|
۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۲به گفته یکی از تحلیلگران محصولات اپل، خودروی هوشمند این شرکت دیرتر از تاریخ ذکر شده و در ۲۰۲۸ تولید می شود زیرا با عدم قطعیت هایی در این زمینه روبرو است.به گزارش «نبض‌فناوری»؛  به نقل از گیزموچاینا، اپل طی چند سال گذشته با پروژه تایتان مشغول توسعه سیستم خودروی هوشمند است. 

اخیرا فاش شد تولید خودروی اپل از پایان ۲۰۲۴ میلادی آغاز خواهد شد. اما به نظر می رسد زمانبندی تولید آن تغییر کرده است. «میگ چی کو» یکی از تحلیلگران محصولات اپل اشاره کرد بازه زمانی واقع بینانه برای عرضه چنین خودرویی ۲۰۲۸ میلادی یا بعد از آن است.

«کو» برای تاخیر در عرضه این خودرو ۳ دلیل ذکر کرده که عبارت اند از عدم قطعیت درباره بازه زمانی تولید، عدم قطعیت درباره تامین کننده تجهیزات و مشخصات خودرو و عدم قطعیت درباره قدرت رقابت در بازار خودروهای برقی.

طبق اطلاعات موجود پروژه خودروی هوشمند اپل از سال ۲۰۱۴ آغاز شده است. اما روند پیشرفت آن با چالش هایی روبرو شد و حتی اپل در یک مرحله تصمیم گرفت تنها بر بخش نرم افزاری آن فعالیت کند.

اما پس از بازگشت دوباره داگ فیلد (یکی از مدیران اپل) به شرکت، او نظارت بر پروژه را آغاز کرد و اکنون به نظر می رسد به پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه رسیده است. 


ارسال نظرات
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با پدر زبان برنامه نویسی جاوا آشنا شوید
با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی؛ بهره‌برداری از خط توليد ملی ايمپلنت دندانی
گشایش بزرگ‌ترین مرکز نوآوری صنعت قطعه‌سازی خودرو با حضور ستاری؛ قطعه‌سازی خودرو صاحب مرکز نوآوری شد/بستری برای تحول خودرو با قطعات ایران‌ساخت
فرصت ویژه برای مشتریان وفادار بانک کارآفرین تخصیص صندوق امانات به صورت رایگان
نیازمندیها