کد خبر: ۱۲۸۰۸
|
۱۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۴


ایستگاه های شارژ خودروهای بنزینی را جریمه می کنند

به زودی ایستگاه های هوشمند شارژ خودروهای برقی مجهز به حسگرهایی می شوند که پارک غیرقانونی خودروهای بنزینی را ردیابی می کنند. آنها به زودی می توانند خودروهای بنزینی را جریمه کنند.به گزارش «نبض‌فناوری»؛  نقل از دیلی میل، به زودی ایستگاه های هوشمند شارژ خودروهای برقی قادر به رصد تخلفات مانند پارک کردن خودروهای بنزینی و صدور جریمه ای تا سقف ۷۰ پوند می شوند.

شرکت «AppyWay» حسگرهای مخصوصی برای ایستگاه های هوشمند شارژ خودرو ساخته که قادر به ردیابی خودروهای پارک شده هستند.در حال حاضر مقامات محلی با استفاده از این فناوری می توانند میزان استفاده از شارژرها را ردیابی و به رانندگان خودروهای برقی کمک کنند پورت های شارژ خالی را بیابند.

اما مقامات شهری در انگلیس در نظر دارند تا از اطلاعات به دست آمده برای ردیابی خودروهای بنزینی استفاده کنند که بدون اجازه در این اماکن پارک شده اند.

هر ایستگاه شارژ هوشمند مجهز به حسگری است که پارک شدن هرگونه خودرویی را ردیابی می کند. این اطلاعات با توجه به فعالیت های ایستگاه شارژ بررسی می شود تا مشخص شود از آن برای شارژ یا پارک غیرقانونی خودرو استفاده شده است یا خیر.

«AppyWay» که اطلاعات را درباره پارکینگ ها فراهم می کند اکنون حسگرهایی در دو شهر انگلیس نصب کرده است.


ارسال نظرات
معاون وزیر ارتباطات در سفر به استان یزد خبر داد: رشد جهانی ایران در حوزه اقتصاد دیجیتال طی سه سال گذشته
مدیرعامل یک شرکت استارتاپی در گفت‌وگو با نبض فناوری؛ تولید ۴ محصول کاربردی با استفاده از هوش مصنوعی/ زیر ساخت‌های قانونی اصلاح شود
مدیرعامل بانک کارآفرین : قرض الحسنه به بانک کارآفرین می آید
وعده معاون علمی و فناوری چی بود! آیا ستاری به وعده‌های خود عمل کرد؟
نیازمندیها