کد خبر: ۱۲۹۰۵
|
۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۹
شرکت فیسبوک مجددا نتوانست برای کاربران اینستاگرام ویژگی مناسبی را به مناسبت پایان سال فراهم کند.

 

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ ، سال ۲۰۲۰ سرانجام به پایان رسید و اکنون کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام سعی دارند با استفاده از قابلیت "۹ تصویر برتر" بهترین پست‌های خود طی یک سال اخیر را در قالب پستی جدید منتشر کنند و به استقبال ۲۰۲۱ بروند. شرکت فیسبوک از چند سال گذشته قابلیتی را برای کاربران خود فراهم کرده که افراد با استفاده از آن می‌توانند ۹ مورد از پر طرفدارترین و پر لایک‌ترین پست‌های خود را شناسایی کنند.

متاسفانه کاربران پس از دسترسی به برترین پست‌های خود نمی‌توانند تنها با استفاده از قابلیت برنامه اینستاگرام ۹ تصویر مورد نظر خود را به یک پست جداگانه تبدیل کنند، در نتیجه کاربران با کمک نرم افزارهای دیگر این اقدام را صورت می‌دهند. با وجود آن که کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام طی سال‌های گذشته استقبال بسیاری از قابلیت "۹ تصویر برتر" داشته‌اند اما مسئولان این مجموعه همچنان ویژگی برنامه خود را کامل نکرده‌اند و امکان یکی کردن تصاویر را در اختیار کاربریان نگذاشته‌اند. این در حالی است که شرکت اینستاگرام قابلیت ترکیب عکس‌ها در یک قالب برای استوری را فراهم ساخته و افراد می‌توانند تصاویر دلخواه خود را در کنار یکدیگر قرار دهند.

ویژگی ۹ تصویر برترقابلیت ترکیب تصاویر و داده‌ها در برنامه‌های مختلف


در مقابل اینستاگرام شرکت‌ها و نرم افزارهای بسیاری هستند که به کاربران برترین موسیقی‌های شنیده شده و بهترین تصاویر بارگذاری شده را نشان می‌دهند. حتی کاربران برنامه فیسبوک نیز می‌توانند از قابلیت خودکار ساخت ویدئوی این شبکه اجتماعی استفاده کنند و بهترین لحظات یک سال خود را در یک ویدئو ببینند، اما شرکت فیسبوک همچنان قصد ندارد که این ویژگی‌ها را به برنامه اینستاگرام بیاورد. گفتنی است؛ هم اکنون کاربران از برنامه‌های دیگر برای ترکیب تصاویر خود استفاده می‌کنند که کیفیت مناسبی را ارائه نمی‌دهند. اینستاگرام می‌تواند برای سال‌های آینده به این نکات توجه کند و ویژگی کامل‌تری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

ارسال نظرات
با افتتاح نخستین دیتا سنتر در منطقه پیام؛ موتور قطب دیتا سنتر کشور روشن می شود
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با خالق سیستم عامل لینوکس آشنا شوید
در راستای توسعه همکاری امضاء شد؛ نفوذ فناوری به حوزه نشر و کتاب
در راستای حمایت از شرکت­‌های دانش­‌بنیان برای ورود به بازار بورس؛ دستورالعمل اجرایی تبدیل شرکت‌های تجارتی به یکدیگر ابلاغ شد
نبرد بر سر اینترنت ماهواره‌ای و 5G: نبرد غول‌های فناوری در مقابل استارلینک
خود کفایی صنعت پتروشیمی با کمک یک شرکت دانش بنیان؛ تولید گاز سنتز پتروشیمی در کل چرخه به نقطه صد درصدی رسید
نیازمندیها