کد خبر: ۱۳۵۱۷
|
۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۱
هوش مصنوعی از استراتژی‌های کاربردی صنعت مانند مراقبت‌های مبتنی بر ارزش، تعامل با اعضا و تبعیت از دارو پشتیبانی می‌کند.

نقش هوش مصنوعی در روابط تجاری و مراقبت‌های بهداشتی در سال ۲۰۲۰

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ هوش مصنوعی یک فناوری جدید نیست؛ این تکنولوژی اولین بار در اوایل دهه ۱۹۵۰ ظهور کرد. با این حال پرداخت‌کنندگان، ارائه‌دهندگان و فروشندگان این فناوری را برای رسیدگی به چالش‌های مراقبت‌های بهداشتی تخصیص می‌دهند. در سال ۲۰۲۰ برخی از استفاده‌کنندگان از هوش مصنوعی برای پیشبرد مراقبت مبتنی بر ارزش و بهبود تعامل با اعضا، از آن استفاده کردند.

مراقبت‌های مبتنی بر ارزش چیست؟

ویروس کرونا مزایای عمده توافق نامه‌های مراقبتی مبتنی بر ارزش را تقویت کرد. با افت شدید فرصت‌های بازپرداخت هزینه خدمات، ارائه‌دهندگان شروع به شناسایی این مقدار در مدل‌های پرداخت ثابت و سرپوشیده مانند پرداخت‌های جهانی کردند. پرداخت‌کنندگان به دنبال راه‌هایی برای ایجاد انگیزه در آن و تقویت استراتژی‌های مراقبت مبتنی بر ارزش خود هستند. این اتفاق باعث شد که برخی به هوش مصنوعی روی بیاورند. شرکت Centene با خرید Apixio، که اخیرا نهایی شد، هدفش استفاده از هوش مصنوعی برای گسترش شواهد و مدارکی بود که پرداخت‌کننده برای بازپرداخت مبتنی بر ارزش استفاده می‌کند.

نقش هوش مصنوعی در روابط تجاری و مراقبت‌های بهداشتی در سال ۲۰۲۰

مایکل اف نیدورف، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Centene، گفت: این خرید به ما یک پلت فرم هوش مصنوعی به Centene ارائه می‌دهد که می‌تواند داده‌های ساختار یافته بیمار را پیدا و بررسی کند. با ساماندهی این داده‌ها، این پلتفرم می‌تواند اطلاعات اندازه‌گیری کیفیت و بازخورد درباره خدمات برای بازپرداخت مراقبت مبتنی بر ارزش را به پرداخت‌کنندگان و ارائه‌دهندگان ارائه دهد. شرکت Centene متعهد به تسریع نوآوری، مدرنیزاسیون و دیجیتالی‌سازی در سراسر بنگاه اقتصادی و تحكیم موقعیت خود به عنوان یك شركت فناوری متمرکز بر مراقبت‌های بهداشتی است.

توانایی‌های Apixio با برنامه‌های ما برای دیجیتالی کردن مدیریت مراقبت‌های بهداشتی و استفاده از داده‌های جامع برای کمک به بهبود زندگی اعضای ما مطابقت دارد.

نقش هوش مصنوعی در روابط تجاری و مراقبت‌های بهداشتی در سال ۲۰۲۰

 

ارسال نظرات
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و زیرساخت؛ توسعه نخستین سکوهای ابری توزیع‌شده در کشور آغاز شد
یک مقام مسوول انجمن واردکنندگان تلفن همراه: رجیستر کردن تبلت، هزینه اضافه‌ای برای مصرف‌کننده ندارد
این فناوری پیشرفته معضل آب مناطق محروم را حل می‌کند بومی‌سازی یک دستگاه تحریمی توسط محققان ایرانی
نیازمندیها