کد خبر: ۱۳۵۲۴
|
۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۰
اولین رویداد از سلسله رویدادهای مجازی زنان، مالکیت فکری و زیست بوم نوآوری «شکوفا» در حوزه آب، برق و انرژی با هدف شناسایی و توسعه ظرفیت‌ها، قابلیت ­ها و توانمند های زنان فعال درحوزه فناوری‌های نوین از امروز آغاز شد.

آغاز رویداد «شکوفا» با محوریت زنان در مدیریت بهینه مصرف انرژی

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ رویداد شکوفا در راستای ارج نهادن به تلاش‌های زنان فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری و برگزاری سلسله رویدادهای ویژه زنان دانش‌بنیان و فناور، در دستور کار صندوق نوآوری و شکوفایی قرار گرفته است.

رویداد شکوفا به مدت دو روز به صورت آنلاین و حضوری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

این رویداد» با هدف شناسایی و توسعه ظرفیت‌ها، قابلیت­ ها و توانمندی­ های زنان فعال در حوزه فناوری‌های نوین، به صورت دوره ­ای و با همکاری سایر نهادهای زیست‌بوم نوآوری برگزار خواهد شد. در هین راستا اولین رویداد شکوفا در حوزه آب، برق و انرژی و با همکاری پژوهشگاه نیرو روزهای ۱۴ و ۱۵ دی ماه ۹۹ برگزار می‌شود.

در این رویداد رویداد دو روزه، ۴ پنل تخصصی با عنوان «نقش زنان در مدیریت بهینه مصرف و زیست‌بوم نوآوری»، «چالش‌ها و راهکارهای توان‌افزایی زنان در مدیریت فناوری»، «نقش زنان در مدیریت مالکیت فکری با رویکرد تجاری‌سازی محصولات فناورانه» و «انتقال تجربیات موفق زنان در تولید محصولات فناورانه و چالش‌های پیش روی آنان» برگزار می شود.

 

ارسال نظرات
توسط هوش مصنوعی امکان پذیر شد؛ پیش بینی حرکت بعدی یک جسم قبل از وقوع آن
توسط تسلا منتشر شد؛ تولید جذاب باتری+فیلم
محققان آمریکایی خبر دادند؛ تحول در باتری خودروهای الکتریکی
پروژه بلواسکای؛ پروتکل غیرمتمرکز توییتر که شبکه‌های اجتماعی را متحول می‌کند Bluesky چیست؟
با ایده جالب نیسان دفترکارخود را در هرجایی به پا کنید کار در خانه را فراموش کنید!+فیلم
نیازمندیها