کد خبر: ۱۳۵۳۳
|
۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۷
اگر صدای کم سیستم گوشیPixel 5 گوگل شما خسته کننده است، با بروزرسانی جدید این مشکل برطرف می شود.

مشکل صدای گوشی های گوگل حل شد

به گزارش «نبض فناوری»،شرکت گوگل به عنوان بخشی از بروزرسانی های ژانویه، صدای تلفن هایPixel 5 را بالا برده؛ بدان معنی که صدا بسیار بلندتر از خواست کاربران خواهد شد.

از زمان معرفی این گوشی ها در ماه اکتبر، بسیاری از کاربران در شبکه اجتماعی «ردیت» و انجمن های پشتیبانی گوکل گزارش دادند که حتی در صورتی که میزان صدای تلفن در سطح پایین تری تنظیم شده باشد، صدای تلفن Pixel 5 (مانند شاتر دوربین یا صدایی که هنگام گرفتن عکس از صفحه می شنوید)می تواند بلندتر شود.

گوگل در یادداشت های منتشر شده برای بروزرسانی های ژانویه، اعلام کرد که به روزرسانی ویژه Pixel 5 شامل تنظیم و بهبود بیشتر میزان صدا برای سیستم ها است.

در یادداشت های منتشر شده تغییرات دیگری از جمله بهبود روشنایی خودکار «Pixel 4A»،«Pixel 4A 5G» و«5 Pixel» ذکر شده است. در جدول زیر لیست کامل اصلاحات قابل توجه در بروزرسانی های ژانویه ذکر شده است:

مشکل صدای گوشی های گوگل حل شد

شرکت گوگل اعلام کرد که اکنون بروزرسانی ها برای همه دستگاه های پشتیبانی شده Pixel با سیستم عامل اندروید11 در دسترس هستند.

 

ارسال نظرات
سید جمال هادیان در توئیتر منتشر کرد؛ اتهامات آذری جهرمی در دادسرای فرهنگ و رسانه چه بود؟
زنگنه در آئین افتتاح بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، اساسنامه ایجاد پارک فناوری نفت و گاز ری در مراحل پایانی است/حضور ۵۲ شرکت استارتاپی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت
وحدت در رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب یزد: معرفی استان یزد به عنوان پایلوت اقتصاد دانش‌بنیان
مدیر عامل شرکت زنجیره بلوک رمز پرداز، در گفت‌وگو با نبض فناوری؛ ساماندهی استخراج‌کنندگان رمز ارز با ماینو/ بجای بی‌انصافی در حق ماینینگ‌ها مدال شجاعت دهید
نیازمندیها