کد خبر: ۱۳۵۳۴
|
۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۳
ظاهراً انتظار کاربران برای سری بعدی گلکسی S سامسونگ در آستانه پایان است، هرچند که نشت گزارش ها در مورد این دستگاه همچنان ادامه دارد.

نشت اطلاعاتی در مورد قلم و قاب جدید سامسونگ

به گزارش «نبض فناوری»، بعد از اینکه شرکت سامسونگ دعوت نامه هایی را برای رویداد 14 ژانویه ارسال کرد، اکنون نشت گزارش هایی در مورد قلم «S Pen» و قاب « S21 Ultra» جدید به گوش می رسد.

تصاویر ارائه شده توسط«WinFuture»، قلم S Pen و یک قاب قابل انعطاف S21 Ultra با محلی برای قرار گیری قلم را نشان می دهد. شایعات قبلی حاکی از آن بود که S21 Ultra جایی برای ذخیره سازی لوازم جانبی اختیاری در دستگاه نخواهد داشت.

نشت اطلاعاتی در مورد قلم و قاب جدید سامسونگ

قلم مربوط به دستگاه S21 Ultra مانند گلکسی نوت سامسونگ، از حرکات و عملکردهایی برای پیمایش، گرفتن عکس یا پخش و مکث فیلم ها پشتیبانی خواهد کرد. این سایت گزارش می دهد که قلم S Pen با قیمت 40 یورو (تقریباً 50 دلار، 35 پوند یا 65 دلار استرالیا) به فروش می رسد.

اضافه شدن پشتیبانی S Pen به گلکسی S21 در حالی است که شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ در اواخر سال جاری تولید قلم در مورد گلکسی نوت را پایان می دهد. گفته شده بود که این اقدام در راستای تمرکز بر اضافه شدن منابع بیشتری روی تلفن های تاشو مانند Galaxy Z Flip 5G و Galaxy Z Fold 2 است.

ارسال نظرات
واتس آپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
محصول جدید مایکروسافت سادگی را هدف قرار داده است؛ نشت اطلاعات در مورد ویندوز10 ایکس
در دوران قبل و بعد از ریاست جمهوری آمریکا؛ سود مالی شرکت های وابسته به ترامپ چقدر بوده است؟
رشد 500 درصدی کاربران تلگرام در 72 ساعت! ثبت بزرگ‌ترین مهاجرت دیجیتال
درهنگام بحث های رودر رو استفاده شد؛ فناوری طیف سنجی مادون قرمز برای ثبت آنی فعالیت مغز
نیازمندیها