کد خبر: ۱۳۶۱۳
|
۱۹ دی ۱۳۹۹ | ۰۰:۲۳
به دنبال شایعات و اخبار جدید که از عرضه‌ی دستگاه AR اپل در سال 2021 خبر می‌داد، حالا گزارشاتی از زنجیره تامین نشان می‌دهد که حالا نمونه‌ی اولیه‌ای از اپل گلس در فاز دوم تولید است.

اپل گلس در سال 2021 معرفی میشود

درواقع این ماجرا از گزارش تحلیل‌گر معروف اپل، مینگ چی کو آغاز شد که مدعی شده بود اپل در سال 2021 از اپل گلس رونمایی خواهد کرد. حالا اما گزارشات جدیدی نشان می‌دهد که این محصول اولین مرحله از تولید را پشت سر گذاشته است. در این زمینه وب سایت Digitimes هم به استناد منابع نزدیک خود به اپل، چنین توضیح داده است:

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ با این حال به این موضوع که در فاز دوم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و نتیجه‌ی آن چه خواهد شد، هیچ اشاره‌ای نشده است و حتی نمی‌دانیم که تولید اپل گلس، چند مرحله خواهد داشت. با این حال به نظر می‌رسد که اپل گلس به سمت تبدیل شدن به یک محصول تجاری حرکت می‌کند.

بد نیست اشاره کنیم که پیشتر و بنا به اطلاعاتی که مینگ چی کو منتشر کرده بود، به نظر می‌رسید که اپل گلس در زودترین حالت ممکن در سال 2022 معرفی و راهی بازار شود. حالا اما گزارشات اخیر نشان می‌دهد که این رونمایی ممکن است زودتر رخ دهد و در همین امسال شاهد این محصول باشیم.

پروسر تحلیل دیگری است که ادعا می‌کند اپل گلس احتمالاً بین ماه مارس تا ژوئن 2021 (اسفند تا خرداد ماه) معرفی شود. وی همچنین قیمت 499 دلاری را به این محصول نسبت داده است. البته به نظر می‌رسد که این قیمت مربوط به نسخه‌ای بدون لنز طبی و با فریم پلاستیکی باشد.

ارسال نظرات
پروژه بلواسکای؛ پروتکل غیرمتمرکز توییتر که شبکه‌های اجتماعی را متحول می‌کند Bluesky چیست؟
با ایده جالب نیسان دفترکارخود را در هرجایی به پا کنید کار در خانه را فراموش کنید!+فیلم
واتس آپ موقتاً عقب‌نشینی کرد: اشتراک داده‌ها با فیسبوک به تعویق افتاد
نیازمندیها