کد خبر: ۱۳۶۲۱
|
۱۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۹
امیر خوراکیان که پیش از این در این سمت فعالیت می کرد به عنوان مشاور رئیس مرکز در امور آموزش عمومی و فرهنگ سازی در فضای مجازی منصوب شد.

معاون جدید فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز فضای مجازی، قاسم خالدی به عنوان معاون فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد.


به گزارش «نبض‌فناوری»؛  طی حکمی از سوی ابولحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور، قاسم خالدی به عنوان معاون جدید فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد.

امیر خوراکیان که پیش از این در این سمت فعالیت می کرد به عنوان مشاور رئیس مرکز در امور آموزش عمومی و فرهنگ سازی در فضای مجازی منصوب شد.

تصمیم سازی و ارایه پیشنهاد سیاست ها و برنامه های کلان حمایت از تولید و انتشار محتوای فضای مجازی، تقسیم کار ملی و ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه ها، تلاش در جهت تحقق اهداف محتوایی شبکه ملی اطلاعات، نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه های مرتبط، سیاست گذاری در خصوص تشویق و ترغیب مستمر بخش های خصوصی و مردمی، سیاست گذاری جهت حمایت از ایجاد زیرساخت های مورد نیاز تولیدکنندگان محتوا، سیاست گذاری جهت حمایت حداکثری از موسسات تشکل ها و نیروهای مردمی، حمایت از ترویج خط و زبان فارسی با تاکید بر هویت اسلامی – ایرانی و سیاست گذاری در خصوص ذائقه سنجی و ذائقه سازی در حوزه محتوای فضای مجازی از جمله ماموریت های این معاونت است.

ارسال نظرات
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با پدر زبان برنامه نویسی جاوا آشنا شوید
با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی؛ بهره‌برداری از خط توليد ملی ايمپلنت دندانی
گشایش بزرگ‌ترین مرکز نوآوری صنعت قطعه‌سازی خودرو با حضور ستاری؛ قطعه‌سازی خودرو صاحب مرکز نوآوری شد/بستری برای تحول خودرو با قطعات ایران‌ساخت
نیازمندیها