کد خبر: ۱۳۶۲۶
|
۱۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۱
این شرکت همچنین اعلام کرد برنامه Apple Pay مورد توجه تعداد بیشتری از کاربران قرار گرفته و در مناطقی مانند استرالیا تا ۹۹ درصد افزایش کاربر داشته‌ است.

 

درآمد عجیب و قابل توجه اپل فقط در یک هفتهشرکت اپل اخیرا با انتشار آمار درآمد سرویس‌های خود رسانه‌ها را شگفت‌زده کرد. این مجموعه به تازگی تصمیم گرفت طی کنفرانس خبری برگزار شده اطلاعاتی را از درآمدزایی توسط سرویس‌های خود در سال ۲۰۲۰ به اشتراک بگذارد.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ متاسفانه ابر قدرت دنیای فناوری همچنان اعداد و ارقام دقیقی از میزان درآمد خود در سال گذشته با رسانه‌ها در میان نگذاشته است.

با این وجود برخی ارقام قابل توجه توسط شرکت اپل اعلام شده‌اند تا میزان سودآوری سال ۲۰۲۰ برای این مجموعه را مشخص کنند. در ابتدا باید گفت که در هفته بین جشن کریسمس و سال نو، کاربران شرکت اپل در مجموع ۱.۸ میلیارد دلار در سرویس‌های اپل مانند App Store هزینه کرده‌اند.

از بین این پرداخت‌ها تعدادی به شرکت‌های ارائه دهنده برنامه اختصاص پیدا می‌کند که تنها ۳۰ درصد از سهم آن‌ها به اپل می‌رسد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط شرکت اپل، حجم زیادی از مبالغ پرداختی به بازی‌های گوشی‌های هوشمند تعلق داشته است و این نشان می‌دهد صنعت بازی‌های موبایلی همچنان در مرحله رشد قرار دارد.

در ادامه شرکت اپل اعلام کرد که کاربران این مجموعه تنها در روز تحویل سال ۵۴۰ میلیون دلار پرداخت در سرویس‌هایی مانند اپ استور صورت داده‌اند.

در این بخش نیز حجم زیادی از هزینه‌ها به پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی‌های مختلف اختصاص دارد.

 

 

افزایش کاربران سرویس‌های خدماتی اپل در سال ۲۰۲۰


شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ سرویس‌های مفید جدیدی را نیز وارد بازار کرد که از آن‌ها می‌توان به Fitness + اشاره کرد.

این برنامه با ورود به بازار طرفداران بسیاری پیدا کرد و بازخورد مناسبی داشت.

این شرکت همچنین اعلام کرد برنامه Apple Pay مورد توجه تعداد بیشتری از کاربران قرار گرفته و در مناطقی مانند استرالیا تا ۹۹ درصد افزایش کاربر داشته‌ است.

این سرویس همچنین در انگلیس رشد ۸۵ درصدی را به خود دید. با توجه به ارقام اعلام شده می‌توان به علت موفقیت پیاپی شرکت اپل پی برد و دلیل اصلی تمرکز شدید اپل بر روی سرویس‌های مجازی را دانست.

ارسال نظرات
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با پدر زبان برنامه نویسی جاوا آشنا شوید
با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی؛ بهره‌برداری از خط توليد ملی ايمپلنت دندانی
گشایش بزرگ‌ترین مرکز نوآوری صنعت قطعه‌سازی خودرو با حضور ستاری؛ قطعه‌سازی خودرو صاحب مرکز نوآوری شد/بستری برای تحول خودرو با قطعات ایران‌ساخت
نیازمندیها