کد خبر: ۱۳۶۳۰
|
۱۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۳
کاربران اعلام کردند که صفحه نمایش گوشی آیفون ۱۲ پس از مدتی به رنگ زرد یا سبز در خواهد آمد.

وجود ایرادی بسیار آزار دهنده در نمایشگر آیفون ۱۲


حدود یک ماه پیش شرکت اپل نسل جدید گوشی‌های خود با نام خانواده آیفون ۱۲ را وارد بازار کرد که با تغییرات بسیار زیادی نسبت به مدل قبلی خود همراه شده بود و از فناوری 5G استفاده می‌کرد.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ اما از زمان عرضه این خانواده بسیاری از کاربران با مدل پایه این خانواده یعنی iPhone 12 مشکل داشتند و گزارش‌های متعددی از وجود ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری در این گوشی را منتشر کردند.

آخرین مشکلی که تعداد زیادی از خریداران آیفون ۱۲ آن را گزارش داده‌اند به وجود ایراد در نمایشگر این گوشی مربوط می‌شود؛ گفتنی است این مشکل به قدری شایعه شده که خود شرکت اپل نیز آن را تایید کرده است.

این ایراد به ان صورت است که کاربران به طور ناگهانی مشاهده خواهند کرد که نمایشگر گوشی آن‌ها به رنگ سبز یا زرد در آمده و به نوعی سوسو می‌زد. شرکت اپل نیز با انتظار یک متن در فضای مجازی اعلام کرد که از این مشکل آگاهی دارد و در حال انجام تحقیقات ویژه روی این مشکل است.

 

اپل از پذیرش گوشی‌های دارای مشکل نمایشگر خودداری می‌کند


با این حال شرکت اپل به مراکز خدمات پس از فروش خود در کوپرتینو اعلام کرده که فعلا از پذیرش آیفون ۱۲ با مشکل نمایشگر خودداری کنند. علاوه بر این اپل به کاربران توصیه کرده است سیستم عامل گوشی خود را بروزسانی کنند چرا که این شرکت معتقد است این مشکل به دلیل ایرادات نرم افزاری در گوشی به وجود آمده است و ربطی به سخت افزار ندارد.

برخی دیگر از کاربران نیز اعلام کردند هنگامی که میزان روشنایی صفحه نمایش گوشی را زیر ۹۰ درصد می‌آورند در رنگ‌های نمایشگر مشکل ایجاد می‌شود و این موضوع برای آن‌ها بسیار آزار دهنده است. اما طبق اعلام شرکت اپل هر دو این مشکلات در بروزرسانی آینده iOS برطرف خواهند شد و برخی از کاربران که از نسخه بتا سیستم عامل iOS 14.3 استفاده می‌کنند خبر از برطرف شدن مشکلات نمایشگر خود دادند.

ارسال نظرات
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با پدر زبان برنامه نویسی جاوا آشنا شوید
با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی؛ بهره‌برداری از خط توليد ملی ايمپلنت دندانی
گشایش بزرگ‌ترین مرکز نوآوری صنعت قطعه‌سازی خودرو با حضور ستاری؛ قطعه‌سازی خودرو صاحب مرکز نوآوری شد/بستری برای تحول خودرو با قطعات ایران‌ساخت
نیازمندیها