کد خبر: ۱۳۶۳۳
|
۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۴
ارزش بیت کوین علیرغم هشدار برخی شرکت کنندگان بازار در مورد سقوط، پس از رسیدن به ۴۰۰۰۰ دلار، باز هم رکورد شکست و به ۴۱۵۳۰ دلار رسید.

بیت کوین باز هم رکورد زد


 ارزش بیت کوین بیش از 5 درصد در روز جمعه افزایش یافت و به رکورد جدید 41530 دلار رسید.

 

محبوب ترین ارز دیجیتال دنیا قبل از این رکورد شکنی، تا 36618.36 دلار در صرافی بیت استمپ پایین آمده بود. اتریوم، رقیب بیت کوین هم پس از یک کاهش 10 درصدی، بیش از 3 درصد افزایش ارزش داشت.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ ارزش بیت کوین از پایین‌ترین رقم آن در ماه مارس، حدود 1000 درصد افزایش یافته است. بیت کوین در دوم ژانویه برای اولین بار به 30 هزار دلار رسید و قبل از آن در شانزدهم دسامبر مرز 20 هزار دلار را شکسته بود.

برخی شرکت کنندگان بازار در مورد کاهش ارزش بیت کوین پس از رسیدن به 40 هزار دلار هشدار داده بودند ولی این ارز مجازی باز هم رکورد زد.

افزایش تقاضا از طرف سرمایه‌گذاران سازمانی، شرکتی و خصوصی باعث افزایش ارزش آن شده است.

استراتژیست‌های جی پی مورگان در پنجم ژانویه نوشتند این ارز مجازی به عنوان رقیبی برای طلا ظهور کرده و اگر به عنوان سرمایه‌ای ایمن در نظر گرفته شود، می‌تواند تا 146 هزار دلار بالا رود. علاقه به بزرگترین ارز مجازی دنیا در سال گذشته افزایش یافت یعنی زمانی که سرمایه‌گذاران آن را به عنوان سرمایه‌ای ایمن در برابر تورم و جایگزینی برای دلار در نظر گرفتند.

استراتژی‍ست‌های سرمایه‌گذاری بانک آمریکا اعلام کردند تورم شدید در بازارها به افزایش ارزش بیت کوین طی دو ماه گذشته کمک کرده است.

ارسال نظرات
سید جمال هادیان در توئیتر منتشر کرد؛ اتهامات آذری جهرمی در دادسرای فرهنگ و رسانه چه بود؟
زنگنه در آئین افتتاح بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، اساسنامه ایجاد پارک فناوری نفت و گاز ری در مراحل پایانی است/حضور ۵۲ شرکت استارتاپی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت
وحدت در رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب یزد: معرفی استان یزد به عنوان پایلوت اقتصاد دانش‌بنیان
مدیر عامل شرکت زنجیره بلوک رمز پرداز، در گفت‌وگو با نبض فناوری؛ ساماندهی استخراج‌کنندگان رمز ارز با ماینو/ بجای بی‌انصافی در حق ماینینگ‌ها مدال شجاعت دهید
معرفی بزرگان فناوری اطلاعات؛ با خالق وب جهانی آشنا شوید
با بومی‌سازی تجهیزات راهبردی فناوری نانو؛ توانمندی‌های صنعتی به چرخه تولید می‌رسد
نیازمندیها