کد خبر: ۱۳۸۲۹
|
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۹
مهلت ثبت نام در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

مهلت نام‌نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا تمدید شد

به گزارش نبض فناوری، روز شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با توجه به درخواست مکرر مخاطبان، مهلت شرکت در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا تمدید شد. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا در بخش فراخوان‌های نوآورانه نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام کنند.

فراخوان نوپا یک فرصت عالی برای استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های همگرا فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های آموزشی فراخوان، محصول و کسب و کار خود را در حوزه فنی و بازار توسعه دهند و پس از نگارش مدل کسب و کار خود، با سرمایه‌گذاران و مشتریان بالقوه آشنا شوند.

استارتاپ‌هایی که در فرآیند داوری انتخاب می‌شوند، در جلسات راهبری برنامه شرکت خواهند کرد. در این جلسات نیازهای هر طرح بررسی می‌شود و متناسب با آن خدمات و حمایت‌های برنامه در اختیار تیم‌ها قرار می‌گیرد. اکثر تیم‌ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش‌شتاب‌دهی) شرکت می‌کنند.

برنامه نوپا به ارتقای فنی و بازاری محصولکمک و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را تسهیل می‌کند. هویت‌بخشی به محصول و شرکت از دیگر رسالت‌های نوپاهای فناوری‌های همگرا است که برای استارت‌آپ‌ها نیازی خطیر به شمار می‌رود.

طرح‌هایی که زودتر ارسال شوند شانس بیشتری برای جذب در مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتاب دهنده‌ها دارند و در صورتی که دیرتر ارسال شوند ممکن است ظرفیت پذیرش آن‌ها تکمیل شود.

۱۵ اسفندماه آخرین مهلت ارسال طرح است و به هیچ وجه قابل‌ تمدید نیست. ‌تنها طرح‌هایی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت که اولا در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک قرار گیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.

منبع/ ایرنا

ارسال نظرات
همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد انعقاد دو تفاهم نامه همکاری برای توسعه هوش مصنوعی
نیازمندیها