کد خبر: ۱۳۸۴۶
|
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۵
موسوی درباره علت دسترسی دیجی‌کالا بر نرم‌افزار‌های تلفن همراه کاربران توضیحاتی را ارائه داد.

دخالت دیجی‌کالا بر روی نرم‌افزارهای کاربران!؟

به گزارش نبض فناوری، امیرحسن موسوی مدیر روابط عمومی دیجی کالا، در پاسخ به سوالی مبنی بر علت دسترسی دیجی‌کالا بر نرم‌افزار‌های کاربران اظهار کرد: اخطاری که بعضی از کاربران دریافت کرده بودند ارتباطی به این موضوع ندارد، این موضوع به دلیل تغییر سیاست‌های گوگل در ۲ هفته اخیر است و ما هم در این مدت در حال تطبیق دادن اپلیکیشن دیجی‌کالا با این سیاست‌های جدید بودیم و در نهایت تغییرات اپلیکیشن دیجی‌کالا از سوی گوگل تایید شد.

مدیر روابط عمومی دیجی‌کالا افزود: آپدیت جدید هم‌اکنون روی اپلیکیشن اعمال شده است و در گوگل پلی اخطاری در این راستا دریافت نخواهید کرد.

وی گفت: ما هیچ دسترسی را خارج از قوانین گوگل از کاربر دریافت نمی‌کنیم و سایر اپلیکیشن‌ها نیز اجازه دریافت این دسترسی‌ها را دارند.

موسوی بیان کرد: همچنین اطلاعات به صورت ناشناس ذخیره می‌شود؛ ما از اطلاعات شخصی کاربر‌ها استفاده نمی‌کنیم و در آپدیت جدید اپلیکیشن که هم‌اکنون در دسترس است، اجازه همین دسترسی‌های متعارف را هم به قسمت تنظیمات اضافه کردیم.

وی افزود: در صورتی که کاربران اجازه ندهند، اطلاعات قبلی کاربر در این بخش پاک می‌شود، در آپدیت جدید به تعهدات عمل کرده‌ایم و با توسعه فنی اپلیکیشن، کاربر این امکان را دارد که اطلاعات قبلی را هم حذف کند.

گفتنی است؛ این اقدام برای سلیقه سنجی انجام شده بود و در حال حاضر کاربران می‌توانند در آپدیت جدید این دسترسی را قطع کنند.

منبع/ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
کشف یک سیاره کلیدی خارج از منظومه شمسی؛ امید به یافتن اتمسفر برای حیات انسان قوت گرفت
مطالعه‌ای که به تازگی در مجله زنان و زایمان بریتانیا منتشر شد انتقال کروناویروس از مادر به جنین؛ نادر اما شدنی!
مدیرعامل ایرانسل در صفحۀ اینستاگرام خود خبر داد: «جزیرۀ زیبای کیش، نگین خلیج_فارس، جدیدترین مقصد 5G ایرانسل است.»
نیازمندیها