کد خبر: ۱۳۸۹۲
|
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰
مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان:
مدیرعامل شرکت آروین آفاق پارسیان،از آب بند‌های صنعتی روی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد، خبر داد و گفت: این شرکت دانش‌بنیان اولین شرکت در حوزه تولید آبند‌های بازویی در خاورمیانه است که محصولات خود را به خارجی نیز صادر می‌کند.
تولید آب بند‌های صنعتی با دانش فنی فراهم شد/ تامین 40 درصدی بازار داخل
سید حمید رضا حجازی مدیرعامل شرکت آروین آفاق پارسیان، در گفتگو با خبرنگار «نبض فناوری» با اشاره به اینکه این شرکت دانش‌بنیان در حوزه آب بند‌های صنعتی روی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد فعالیت می‌کند، اظهار کرد: این شرکت تواسنته به صورت تخصصی روی آب بند‌های صنعتی پیشرفته جهت رفع نیاز‌های آب بند‌های تکنو لوژیک صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی و صنایع سنگین و فولاد با محوریت (ماشین‌های دوار- رفت و برگشتی و تحت فشار) و با شعار (با هم، حذف P/N) از صنایع پیشرفته کشور و تحت لیسانس TRYGONAL اتریش ورود پیدا کند.
 
وی تصریح کرد: شرکت آروین آفاق در این زمینه دستاورد‌های شاخصی را از خود به جا گذاشته است به طوری که آب‌بند‌های نفت وگاز از دمای ۹۴- درجه سانتیگراد تا دما‌های ۲۵۰ درجه سانتیگراد از فشار‌های معمولی تا فشار‌های ۴۵۰۰ وات تولید کرده است.
 
مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان تأکید کرد: اکثر تولیدات در بخش ماشین ابزار CNC، فروش کالای غیر دانش بنیان انواع آب بند‌های صنعتی با استفاده از ماشین فوق الذکر است.
 
حجازی با بیان اینکه هم‌اکنون این شرکت دانش‌بنیان برای محصولات تولیدی مجوز‌های لازم را از وزارت صنایع را دریافت کرده است، گفت: تمام کالای تولیدی نسبت به محصولات مشابه خارجی از کیفیت بالایی برخوردار است تا جاییکه توانسته‌ایم حدود ۴۰ درصد بازار داخلی را در این حوزه تامین کنیم.
 
مدیرعامل شرکت آروین آفاق پارسیان، تأکید کرد: این شرکت دانش‌بنیان اولین شرکت در خاورمیانه در حوزه تولید آبند‌های بازویی است. حتی محصولات تولیدی خود را با کشور‌های خارجی صادر می‌کند.
 
وی بالا بودن کیفیت محصولات نسبت به کالای تولیدی مشابه خارجی، پایین بودن قیمت، پایین بودن زمان تحویل و  از همه مهم‌تر داشتن دانش فنی بومی را از عمده مزایای محصولات تولیدی برشمرد.
 
حجازی با اشاره به اینکه پیش‌بینی کردیم که تمام محصولات و سفارشات را تا پایان سال تحویل شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی ارائه دهیم، خاطرنشان کرد: در این شرکت دانش‌بنیان نزدیک ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند.
ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها