کد خبر: ۱۴۰۹۱
|
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۵
به رقم گزارش های منتشر شده در مورد عقد قرار داد بین اپل و هیوندای در مورد تولید خودروهای الکتریکی به نظر می رسد که هیوندای عجله ای برای ساخت ماشین الکتریکی اپل نداشته باشد.

آیا همکاری هیوندای و اپل منتفی شد؟

به گزارش «نبض فناوری»، رویترز ادعا می کنند که مدیران هیوندای در مورد چگونگی همکاری این شرکت با اپل، یا حتی عاقلانه بودن تصمیم به این همکاری شک دارند. گزارش شده که خودروساز کره ای در کار با شرکت های خارجی مردد است.

 ممکن کیا این همکاری با اپل را برعهده گیرد. گفته می شود که اپل در اصل هیوندای را برای مونتاژ نهایی در ایالات متحده می خواهد. منابع گفتند، شاسی، پیشرانه و سایر قطعات از شرکت های دیگر تهیه می شوند.

اپل از اظهار نظر در اینباره خودداری کرده و هیوندای هنگام بحث درباره آخرین درآمد خود، به مذاکره با اپل اشاره نکرده است. انگیزه های همکاری هیوندای با اپل ممکن است در مورد دسترسی به برخی از سخت افزارها و نرم افزارهای خودران اپل باشد. از همه مهمتر، هیوندای می تواند از این تجارت استفاده کند.

 ممکن است این سوال پیش آید که آیا هیوندای مایل است غرور خود را برای رسیدن به معامله ای که به خط اصلی تولیدش کمک می کند؛ کنار بگذارد یا خیر؟

 

ارسال نظرات
در ادامه چالشهای حاکمیت سایبری؛ دعوای واتس‌اپ با دولتها بالا گرفت
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری مطرح کرد؛ نوآوری‌ در صنعت ورزش با کمک استارت اپ ها توسعه می یابد
نیازمندیها