کد خبر: ۱۴۱۱۶
|
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۰
شرکت سامسونگ در کنار ساخت گوشی های تاشو، روی تولید و عرضه گوشی های رول شدنی و کشویی نیز تمرکز کرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، اخیراً اختراع ثبت شده‌ای حاکی از آن است که با توجه به اینکه سامسونگ روی نمایشگر‌های تاشو تمرکز دارد، قرار است که روی صفحه نمایش‌های قابل جمع شدن و کشویی نیز کار کند، مشابه آنچه که شرکت LG در جریان رویداد CES 2021 به نمایش درآورد.

این شرکت در مورد اینکه آیا آن‌ها می‌خواهند تلفنی را با صفحه نمایش متحرک یا کشویی عرضه کنند، اشاره‌ای نکرده، اما تعجب آور نیست اگر توسعه این نوع نمایشگر‌ها در نهایت به محصولی واقعی تبدیل شود که مشتریان قادر به خرید آن باشند. در حال حاضر هیچ تلفن هوشمندی با صفحه نمایش قابل چرخش در بازار وجود ندارد، اما درک اینکه چرا این یک نوع گوشی جذاب‌تر از موارد تاشو است دشوار نیست.

نسل جدید گوشی‌های سامسونگ / گوشی های کشویی و رول شدنی

نمایشگر‌های رولی، حداقل بر اساس مدل پیشنهادی، به تلفن‌ها اجازه می‌دهند شکل ظاهری خود را حفظ کنند، در حالی که تلفن‌های هوشمند تاشو به صورت بزرگ و حجیم هستند. این که صفحه نمایش‌های رولی با دوام‌تر خواهند بود یا نه، چیزی است که باید منتظر ماند و دید، اما واضح است که دنیای تلفن‌های نسل جدید به آرامی به سمت دوره جدیدی از طراحی گوشی‌های هوشمند حرکت می‌کنند.

نسل جدید گوشی‌های سامسونگ / گوشی های کشویی و رول شدنی

معاون ارشد سامسونگ گفت که اولین نمایشگر‌های قابل جمع شدن و کشویی در سال جاری ارائه می‌شود. شرکت سامسونگ برای ادامه کار در بازار OLED که به طور فزاینده‌ای شلوغ است، به ویژگی‌هایی مانند نرخ تازه سازی متغیر و قدرت کم متکی خواهد بود.

منبع/ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی محقق شد؛ تولید چوب حرارتی توسط یک شرکت دانش‌بنیان
توسط پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی انجام می شود برگزاری وبینار "دوره مقدماتی ردیابی موارد تماس کووید ۱۹"
نیازمندیها