کد خبر: ۱۴۲۲۲
|
۱۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۴
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، گفت: کل ترافیک مصرفی روزانه شرکت مخابرات ایران شامل داخلی و اینترنت بین‌الملل از ابتدای سال تا حال حاضر تقریبا ۶۰ درصد و مقدار ترافیک مصرفی "داخلی"روزانه شرکت مخابرات ایران از ابتدای سال تا کنون تقریبا ۱۲۰ درصد رشد داشته است.

رشد ۶۰ درصدی ترافیک مصرفی روزانه‌ شرکت مخابرات ایران در سال جاری

به گزارش« نبض فناوری» محمدرضا بیدخام ضمن توصیف نقش شرکت مخابرات ایران در تامین ارتباط بخش‌های مختلف تجاری، خانگی و عمده برای تمام مشتریان گفت: سطح پوشش ارتباطی سرویس‌های شرکت مخابرات ایران برخلاف برخی از شرکت‌های FCP، در تمام نقاط شهری و هزاران روستا گسترش یافته است.

وی با تاکید بر اهمیت ارائه سرویس‌های مختلف در تمامی نقاط کشور توسط شرکت مخابرات ایران و نقش کلیدی آن اظهار کرد: در صورت حمایت‌های بهتر از شرکت مخابرات ایران، این شرکت به عنوان یکی از متولیان اصلی در ایجاد و تقویت زیرساخت‌های شبکه، آمادگی دارد تا گام‌های اساسی‌تری در توسعه زیرساخت شبکه ملی اطلاعات بردارد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه مشترکین آنلاین شرکت به سه میلیون و ۷۱۰ هزار نفر افزایش یافته است، گفت: امیدواریم با همکاری همیشگی وزارت ارتباطات و در نظر گرفتن عدالت تعرفه‌ای، و توجه به این نکته که مخابرات یک مجموعه اقتصادی فعال در بازار بورس بوده و ذی‌نفعان در آن مشارکت دارند، بتوانیم با همراهی وزارت ارتباطات برنامه‌ای مدون در بخش توسعه تلفن ثابت به منظور گسترش بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان مهم‌ترین پیشران توسعه، تهیه و پیاده‌سازی کنیم.

بیدخام همچنین یادآور شد: رسالت شرکت مخابرات مبنی‌بر خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور ، لزوم تلاش به منظور پیاده‌سازی شبکه ملی اطلاعات و افزایش دسترسی ارتباطی در نقاط مختلف کشور، نیاز به اجرای طرح‌های توسعه زیرساختی را بیش از گذشته ضروری می‌سازد که یکی از راهکارهای اصلی برای تحقق این مهم، اصلاح و ترمیم تعرفه در بخش تلفن ثابت است.

ارسال نظرات
تحلیلگران سیتی‌بانک بررسی کردند؛ بیت‌کوین در راه تجارت جهانی؟
پرچم دیپلماسی فناوری بر بلندای محور مقاومت؛ خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در سوریه راه اندازی می شود
در چارچوب همکاری مشترک با دانشگاه صنعتی شریف انجام گرفت؛ موفقیت محققان ایرانی در توسعه فناوری استخراج اتوماتیک و میکروفلویدیک DNA سلولی
با کنارگذاشتن خودروهای بنزینی؛ ولوو به جمع خودروسازان الکتریکی می‌پیوندد
نیازمندیها