کد خبر: ۱۴۳۱۲
|
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰
یک گروه تحقیقاتی لیستی از پرطرفدارترین برنامه ها در ماه ژانویه 2021 منتشر کرده که تلگرام در صدر و واتس آپ در جایگاه پنجم قرار دارد.

پرطرفدارترین برنامه ها در ماه ژانویه +اینفوگرافی

به گزارش «نبض فناوری»، «Sensor Tower» گروه تحقیقاتی است که لیستی ماهیانه بارگیری برنامه های iOS و اندروید را جمع آوری می کند. آخرین گزارش ارائه شده از 1 تا 31 ژانویه 2021 را شامل می شود. در این ماه مواردی در مورد واتس آپ و حریم خصوصی مطرح که باعث کوچ کاربران زیادی از این نرم افزار شد؛ این مسئله ممکن است به افزایش چشمگیر دانلود تلگرام کمک کرده باشد.

از طرف دیگر واتس آپ سومین برنامه نصب شده در اپ استور اپل و گوگل پلی در دسامبر 2020 بود؛ اما در ژانویه 2021 به ترتیب به هفتم و ششم سقوط کرد.

پرطرفدارترین برنامه ها در ماه ژانویه +اینفوگرافی

سقوط تلگرام احتمالا برای سیگنال مفید باشد، این برنامه در ژانویه 2021 در رتبه 2 و 10 پلی استور و اپ استور قرار گرفت (در مجموع رتبه سوم را داشت)، نام این برنامه اصلا در بین 10تای برتر لیست دسامبر سال 2020 وجود نداشت.

 TikTok با نزدیک به 62 میلیون نصب، در رتبه دوم قرار دارد.  نرم افزار Zoom از مکان شماره 5 دسامبر در ژانویه 2020 به هفتمین مکان سقوط کرد، که با توجه به شرایط قرنطینه و نیاز به نرم افزارهای جلسات تصویری این امر عجیب به نظر می رسد.

 

ارسال نظرات
مدیرعامل ایرانسل در صفحۀ اینستاگرام خود خبر داد: «جزیرۀ زیبای #کیش، نگین #خلیج_فارس، جدیدترین مقصد #5G ایرانسل است.»
وزیر ارتباطات تشریح کرد: بسته‌های اینترنت شبانه حذف شد
نیازمندیها