کد خبر: ۱۴۳۱۹
|
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۶
عکس روز ناسا
ناسا اخیرا در حساب کاربری خود در اینستاگرام تصویری زیبا که توسط یک فضانورد از ایستگاه فضایی بین‌المللی به ثبت رسیده را منتشر کرد.

عکس روز ناساعبور ایستگاه فضایی بین‌المللی بر فراز شهر تمپا

به گزارش «نبض فناوری»، ناسا با انتشار تصویر فوق نوشت: همانطور که در این تصویر نشان داده شده، ما یک منظره هوایی خیره کننده از شهر تمپا، فلوریدا که میزبان مسابقات فوتبال آمریکایی به نام "سوپر بول ال وی"(SBLV) است از ایستگاه فضایی بین‌المللی(ISS) به ثبت رسانده‌ایم. این تصویر توسط سوئیچی ناگوچی(Soichi Noguchi) فضانورد ژاپنی ثبت شده است.

چهار فضانورد ناسا ماموریت "کرو-۱" اسپیس ایکس رکورد فضایی ایالات متحده را برای اقامت طولانی مدت در فضا خواهد شکست. ماموریت کرو-۱ اولین ماموریت کامل با حضور خدمه برای ناسا بود که در نوامبر به سمت فضا پرتاب شد و فضانوردان ناسا شامل مایکل هاپکینز(Michael Hopkins)، ویکتور گلاور(Victor Glover)، شانون واکر(Shannon Walker) و سوئیچی نوگوچی(Soichi Noguchi) از آژانس کاوش‌های هوافضای ژاپن در آن حضور داشتند.

به کسانی که در شهر تمپا هستند توصیه می‌کنیم که ساعت ۱۹:۱۵ به وقت منطقه زمانی شرقی(۳:۴۵ صبح به وقت تهران) با آسمان نگاه کنند و برای ۸ انسان حاضر در فضا دست تکان دهند چرا که در صورت مساعد بودن هوا، می‌توانید عبور ایستگاه فضایی بین‌المللی از شهر میزبان سوپر بول را مشاهده کنید.

منبع/ ایسنا

ارسال نظرات
تحلیلگران سیتی‌بانک بررسی کردند؛ بیت‌کوین در راه تجارت جهانی؟
پرچم دیپلماسی فناوری بر بلندای محور مقاومت؛ خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در سوریه راه اندازی می شود
در چارچوب همکاری مشترک با دانشگاه صنعتی شریف انجام گرفت؛ موفقیت محققان ایرانی در توسعه فناوری استخراج اتوماتیک و میکروفلویدیک DNA سلولی
با کنارگذاشتن خودروهای بنزینی؛ ولوو به جمع خودروسازان الکتریکی می‌پیوندد
نیازمندیها