کد خبر: ۱۴۵۰۹
|
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۵
ارتقا سطح بهره‌وری و ایمنی کار هدف یک شرکت‌ دانش‌بنیان در کشور است. این هدف با تولید انواع ابزارآلات صنعتی و آموزشی محقق شد.

به گزارش «نبض فناوری» شرکت ایران پتک مجموعه فناوری است که با تولید بیش از یک هزار و ۱۰۰ سایز و گونه ابزارآلات در ۱۵ گروه تخصصی، با روش آهنگری گرم، به یکی از شرکت‌های پیشرو در این حوزه بدل شده است. این ابزار‌ها به ارتقای سطح بهره‌وری و ایمنی کار در کشور کمک کرده است.

ایران پتک مشتمل بر واحد‌های متعدد طراحی، قالبسازی، ابزارسازی، فورج (آهنگری گرم)، ماشین‌کاری، جوشکاری، پرسکاری، آبکاری، سیاهکاری، عملیات حرارتی، رنگ کاری، درودگری، دایکست آلومینیوم، سوهان، تزریق پلاستیک، مونتاژ و بسته بندی است. این شرکت با توانمندی تولید قالب‌های متنوع، ظرفیت تولید بیش از هزار نوع ابزار دستی را دارا است.

به گفته امیر حسین رمضانی قمی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، محصولات فعلی ایران پتک شامل دو گروه ابزارآلات صنعتی و آموزشی است که مطابق با استاندارد‌های ملی و بین المللی تولید می‌شود. ارز‌هایی که تا کنون برای واردات این گروه ابزارآلات صنعتی استفاده می‌شدند برای واردات کالا‌های حیاتی و ضروری نظیر مواد غذایی، کالا‌های بهداشتی و ایمنی و... صرف می‌شوند.

وی افزود: از جمله ویژگی‌های برجسته ایران پتک، برخورداری از کلیه واحد‌های مرتبط - مکمل یا موازی با تولید است که همگی در تسریع تولید و ارتقاء کیفیت محصولات نقش ویژه‌ای ایفا می‌کنند. ابزارآلات کوبشی، آچار‌ها و انبردست‌ها، قلم‌ها، سنبه‌ها و اهرم‌ها، ابزارآلات برشکاری، گیره‌ها و سندان‌ها، ابزارآلات صافکاری و ... بخشی از تولیدات شرکتمان است.

این فعال فناور همچنین بیان کرد: همه این ابزار‌ها با استاندارد‌های ملی و بین‌المللی تولید شده اند تا ایمنی حیم کار را برای صنعتگران کشور ارتقا دهند.

ارسال نظرات
در ادامه چالشهای حاکمیت سایبری؛ دعوای واتس‌اپ با دولتها بالا گرفت
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری مطرح کرد؛ نوآوری‌ در صنعت ورزش با کمک استارت اپ ها توسعه می یابد
نیازمندیها