کد خبر: ۱۴۶۸۳
|
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۰
صاحبان ایده‌های استارتاپی و صنایع خلاق با سرمایه‌گذاران خطرپذیر تعامل کردند تا زمینه برای رفع نیاز های فناورانه این حوزه فراهم شود.

به گزارش «نبض فناوری»، «استارتاپ دمو استانی» عنوان رویدادی است که با حضور 15 تیم استارتاپی و صنایع خلاق استان مرکزی میزبان دو سوی عرضه و تقاضای فناوری شد. فن‌بازار ملی ایران از آن حمایت کرد و در شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی برگزار شد.

طرح تولید چاپگرهای سه بعدی، طرح تولید اسکاچ های آشپزخانه یکبار مصرف دوستدار محیط زیست، بانک اطلاعاتی هوشمند صنعت و طرح پلتفرم بازاریابی هوشمند برای اولین بار در سومین دوره رویداد استارتاپ دمو ارائه شد.

فرصتی برای تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و خلاق

در این رویداد استارتاپی، 5 طرح نوآورانه برتر ارائه شد و در نهایت سه طرح برتر برگزیده و با اهدای جوایز تقدیر شد تا زمینه برای تجاری‌سازی و ارتباط این طرح‌ها با صنعت فراهم شود.

برگزیدگان این رویداد، علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره ای و راهبری، در جریان رویداد از حمایت‌های مالی، اعتباری و استقرار در شرکت شهرک‌های صنعتی برخوردار شدند.

رویداد استارتاپ دمو بر مبنای برنامه های عملیاتی فن بازار منطقه‌ای استان و شاخص‌های ابلاغی سازمان صنایع کوچک برای توسعه تجاری سازی فناوری‌ها و کمک به نوسازی صنایع استان به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

شبکه فن‌بازار ملي ايران، با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسئوليت ايجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در كشور را بر عهده دارد و تاکنون 24 فن‌بازار منطقه‌ای و 3 فن‌بازار تخصصی با همکاری صنایع و شرکت‌های بزرگ منطقه‌ای ایجاد کرده است.

ارسال نظرات
نیازمندیها