کد خبر: ۱۴۷۲۸
|
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۵
در راستای رونق کسب‌وکار؛
با افتتاح فن بازار منطقه‌ای استان قم، شرکت‌های خلاق و استارتاپ‌های این استان مجال ورود به بازارهای فناورانه را پیدا کردند.

به گزارش« نبض فناوری» فن‌بازارهای منطقه‌ای به عنوان یکی دیگر از بخش‌های زیست‌بوم نوآوری کشور، با حمایت شـبکه فن بازار ملی ذیل چتر حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت می‌کنند. این بار فن بازار منطقه‌ای قم با حمایت شبکه ملی فن بازار و پارک علم و فناوری استان افتتاح شد تا راه برای ورود فناوری و نوآوری استارتاپ‌ها و شرکت‌های خلاق این حوزه به بازار فراهم شود.

ارائه نیازها و توانمندی‌های نواورانه در قالب فن‌بازارهای منطقه‌ای، در راستای حمایت‌های معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از توسعه زیست‌بوم نوآوری و با ایجاد شبکه‌ای از فن‌بازارها در کشور صورت می‌گیرد. تاکنون 24 فن‌بازار منطقه‌ای و 3 فن‌بازار تخصصی افتتاح شده است.

توسعه ظرفیت بازارهای فناوری منطقه‌ای

با آغاز به کار فن بازار منطقه‌ای قم به کمک شبکه ملی فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت پارک علم و فناوری استان ، دفتر فن بازار منطقه ای قم گشایش یافت و کارگزاری رسمی شناخته شد. شرکت بهین فناوری مراد پژوه مسئولیت کارگزاری این دفتر را به عهده گرفت.

با انجام نهایی فرآیند جذب کارگزار فناوری فن بازار منطقه‌ای قم به عنوان بستری نوآورانه برای رسیدن ایده‌های خلاقانه و تبدیلشان به کسب‌وکارهای خلاق و تجاری‌سازی این ایده‌ها فراهم شده است.

شبکه ملی فن بازار ملی ایران با افتتاح یک فن‌بازار منطقه‌ای دیگر با حضور اکبر قنبرپور معاون نوآوری پارک فناوری پردیس، محمدصاح خالقی دبیر شبکه فن‌بازار ملی ایران، مهرداد غضنفری معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار قم، رئیس پارک علم و فناوری قم ظرفیت توسعه بازار فناوری کشور را افزایش داد.

ارسال نظرات
نانوطرح‌هایی که در رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی عرضه شدند تصفیه آنلاین پساب کارگاه‌های گلابگیری با پلاسما
از نسل پنجم شبکه تلفن همراه به نسل ششم؛ اروپا برای ۶G خیز برداشت
نیازمندیها