کد خبر: ۱۵۰۷۰
|
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۵
شرکت شیائومی در مدت ۵ دقیقه از زمان آغاز فروش گوشی Redmi K ۴۰ توانست بیش از ۳۰۰ هزار نسخه از این گوشی را به فروش برساند.

به گزارش« نبض فناوری» شیائومی ماه گذشته سری Redmi K۴۰ خود را معرفی کرد و امروز اولین روز برای فروش این سری بود. طبق گفته مسئولان، این شرکت موفق شد فقط در عرض مدت ۵ دقیقه ۳۰۰ هزار دستگاه گوشی هوشمند را به فروش برساند. همچنین اخبار تایید شده‌ای وجود دارند که حاکی از آن است که فروش دیگری برای دوشنبه، ۸ مارس برنامه ریزی شده است.

این فروش گسترده شامل هر سه تلفن Redmi K۴۰ و Redmi K۴۰ Pro و +Redmi K۴۰ Pro  شیائومی است که شامل تمام حافظه‌ها و هر سه رنگ آن‌ها است.

تفاوت گوشی های سری Redmi K۴۰

بد نیست تا یک یادآوری سریع در مورد تفاوت این سه تلفن شیائومی هم داشته باشیم. گوشی Redmi K۴۰ دارای چیپست اسنپدراگون ۸۷۰ است، در حالی که دو گوشی هوشمند دیگر دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ هستند. تفاوت عمده دیگر در سنسور دوربین اصلی است، شیائومی آن‌ها را به ترتیب به دوربین‌های ۴۸ مگاپیکسلی، ۶۴ مگاپیکسلی و ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز کرده است. در حالی که بقیه مشخصات گوشی‌ها تقریبا مشابه هستند.

در جریان فروش این ۳۰۰ هزار گوشی هوشمند شیائومی اعلام کرد تفکیک درستی از سهم هر گوشی نداریم، اما به هر ترتیب نقطه عطف چشمگیری است.

فروش ۳۰۰ هزار گوشی شیائومی در ۵ دقیقه

اگر بخواهیم آن را با دستاورد‌های قبلی مقایسه کنیم، Redmi k۳۰ Pro در اولین فروش خود فقط ۲۵ هزار دستگاه فروخت، در حالی که دوگانه Redmi K۲۰ در مدت زمان تقریباً دو ساعت ۲۰۰ هزار دستگاه به فروش رساند که این فروش بسیار کندتر از فروش خانواده پرچمدار فعلی شیائومی بود.

شرکت شیائومی همچنین سری Redmi Note 10 را هم از ۴ مارس عرضه می‌کند. سری Redmi Note 10 جانشین سری محبوب تلفن‌های هوشمند Redmi Note 9 خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
در یک شرکت دانش بنیان؛ پلتفرم شهر هوشمند طراحی شد
نیازمندیها