کد خبر: ۱۵۰۷۴
|
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰
بر اساس گزارش ها، واتس آپ به زودی امکان حذف خودکار تصاویر ارسال شده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

به گزارش «نبض فناوری»، درحالی که قوانین حریم خصوصی واتس آپ به موضوع داغ این روزها تبدیل شده است، این پیام رسان قصد دارد ویژگی های جدیدی در اختیار کاربران قرار بدهد که البته در پیام رسان های دیگر ارائه می شود.
مقاله ی مرتبط: پیامد قبول نکردن قوانین جدید واتساپ؛ محروم شدن از ارسال و خواندن پیام
به گزارش AndroidAuthority واتس آپ قصد دارد ویژگی حذف خودکار تصاویر ارسال شده را به نسخه اندروید و iOS اضافه کند. تصاویری از این ویژگی منتشر شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید:
این ویژگی قبلا در قسمت دایرکت  اینستاگرام  ارائه شده است و کاربران می توانند در زمان ارسال تصویر، این ویژگی را فعال یا غیرفعال کنند. فعال کردن این ویژگی باعث می شود تصاویری که در واتساپ ارسال می کنید، در اختیار افراد دیگر قرار نگیرد و پس از مدتی حذف شود. مشخص شده است که می توان زمانی هم برای حذف خودکار تصاویر در نظر گرفت.
گفته می شود این ویژگی در گروه های عمومی و خصوصی فعال خواهد شد. واتساپ در سال ۲۰۲۰ ویژگی حذف خودکار پیام های متنی را در اختیار کاربران قرار داده بود.
هنوز مشخص نیست ویژگی حذف خودکار تصاویر کی به واتس آپ اضافه می شود؛ اما با توجه به تصاویر منتشرشده، به نظر می رسد که این ویژگی اکنون کار می کند و به زودی برای کاربران فعال خواهد شد.

منبع: زومیت

ارسال نظرات
در یک شرکت دانش بنیان؛ پلتفرم شهر هوشمند طراحی شد
نیازمندیها