کد خبر: ۱۵۳۶۴
|
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۰
کاربران گوشی‌های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید می‌توانند با روشی ساده بخش نظرات در توئیتر را پنهان کنند.

به گزارش «نبض فناوری»، تعداد زیادی از کاربران رایانه و گوشی‌های هوشمند در استفاده‌ روزمره از دستگاه خود با مشکلاتی مواجه می‌شوند که در صورت داشتن اطلاعات کافی رفع آن مشکلات چند دقیقه بیشتر زمان نمی‌برد.

گسترش امکان دسترسی عمومی به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی شرایطی را برای همه کاربران دستگاه‌های مختلف الکترونیکی به وجود آورده است که به‌راحتی می‌توانند با جست‌وجویی ساده اطلاعات لازم برای رفع مشکلات متداول رایانه‌ای را به دست آورند و هرگونه نقص عملکردی در رایانه یا گوشی هوشمند خود را رفع کنند.

چگونه نظرها را در توئیتر از دید بقیه خارج کنیم؟

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر می‌توانند در این شبکه اجتماعی نظرهای کاربران را پنهان کنند. با استفاده از این ویژگی به راحتی می‌توان کامنت‌هایی را که متحوای توهین‌آمیز دارد و یا باعث آزار نویسنده توئیت می‌شود از دید بقیه پنهان کرد.

ساده‌ترین روش برای پنهان کردن نظرات در توئیتر چیست؟

پس از اینکه کاربری در مورد توئیت شما نظر خود را می‌نویسد توئیتی نمایش داده می‌شود گه در گوشه سمت راست بالای آن فلشی به سمت پایین قرار دارد. با کلیک کردن به آن فلش می‌توان پاسخی که کاربر به توئیت شما داده است را پنهان(hide) کنید.

ساده‌ترین روش برای پنهان کردن نظرات در توئیتر چیست؟

همچنین در پنجره گزینه‌های دیگری با نام‌های mute this conversation، block و report tweet وجود دارد و با استفاده از آن‌ها امکان بلاک کردن کاربر مورد نظر، ندیدن پیام‌ها و ریتوئیت‌های او و در نهایت گزارش تخلفات فراهم می‌شود.

منبع/ آنا

ارسال نظرات
پس از اقدامات تنبیهی علیه توئیتر؛ روسیه برای کاهش سلطه گوگل بر بازار دست به کار شد
نیازمندیها