کد خبر: ۱۵۴۵۹
|
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۰
شرکت BMW خودروی الکتریکی جدید خود را چند ماه زودتر از موعد راهی خیابان ها کرد و تصاویر آن را در اینترنت منتشر کرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، خودروی BMW i4 آماده تولید شده و سه ماه زودتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود، به فروش می‌رسد. حدود یک سال پس از نمایش طراحی مفهومی این خودروی الکتریکی جدید حالا این اتومبیل در کنار نمونه i3 هاچ بک که از سال ۲۰۱۳ وجود دارد، به SUV‌های iX3 و iX می‌پیوندد.

ظاهرخودروی جدید شرکت BMW

به نظر می‌رسد این خودرو تقریباً مشابه کانسپت i4 باشد و با توجه به اینکه بیشتر نمونه اولیه تقریباً تولید شده بود و می‌توان گفت که این خودرو ارتباط زیادی با نسل بعدی Gran Gran کوپه دارد، زیرا این دو از نظر ظاهر بسیار شبیه هستند.

فروش زود هنگام خودروی BMW i۴ + عکس

در‌ب های عقب اضافه شده تنها تغییراتی نیستند که مشخصات جانبی در مقایسه با سری ۴ کوپه ایجاد کرده، زیرا i4 دارای دسته‌هایی دوباره طراحی شده که برای جریان بهتر هوا با در‌ها تراز می‌مانند. آن‌ها به نسخه EV اختصاص ندارند، زیرا تصاویر جاسوسی نشان داده که سری ۴ Gran Coupe برای افزایش کارایی آیرودینامیکی از همان تنظیمات قبلی استفاده خواهد کرد.

فروش زود هنگام خودروی BMW i۴ + عکس

رنگ آبی و چرخ‌های aero و سپر‌های جدید طراحی شده و عدم وجود اگزوز در عقب، i4 را از سری 4 GC آینده جدا می‌کند. اگر طرفداران می‌توانند با پنجره‌های کوچک کنار بیایند، اتومبیل الکتریکی BMW از همه جنبه‌های دیگر کاملاً به نظر می‌رسد.

فروش زود هنگام خودروی BMW i۴ + عکس

شرکت BMW بیشتر مشخصات فنی را به عنوان یک رمز و راز حفظ کرده و فقط می‌گوید i4 حداکثر ۵۲۳ اسب بخار (۳۹۰ کیلووات) قدرت را ارائه می‌دهد، احتمالاً برای مدل M Performance با سرعت حداکثر سرعت ۶۲ مایل در ساعت یعنی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت در حدود چهار ثانیه تأیید می‌شود. همچنین گفته شده که آب باتری آن به اندازه ۳۶۷ مایل (۵۹۰ کیلومتر) در هر WLTP و تا ۳۰۰ مایل (۴۸۳ کیلومتر) در هر EPA خواهد بود.

فروش زود هنگام خودروی BMW i۴ + عکس

منبع/ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
۰۶:۵۲ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۹
اب باطرى ؟
0
0
سید
۰۸:۱۳ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۹
مرگ بر پراید
مرگ بر سایپا
مرگ بر ایرانخودرو
0
0
پس از اقدامات تنبیهی علیه توئیتر؛ روسیه برای کاهش سلطه گوگل بر بازار دست به کار شد
نیازمندیها