کد خبر: ۱۵۴۶۹
|
۲۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۰
گزارش ها حاکی از آن است که گوشی ROG Phone ۵ ایسوس در آزمایش دوام و استحکام قبول نشد.

ما در طول سال‌ها به اهمیت کیفیت ساخت تلفن‌های هوشمند پی برده‌ایم. کیفیت تلفن‌های همراه با آزمایش‌های دوام مشخص می‌شود. اکثر تلفن‌های اخیر معمولاً بدون هیچ گونه مشکل قابل توجهی آزمون دوام را پشت سر می‌گذارند، اما در مورد گوشی هوشمند ROG Phone ۵ جدید شرکت ایسوس ، این اتفاق نیافتاد.

بعد از آزمایش گوشی هوشمند ROG Phone ۵ ایسوس مشخص شد که این دستگاه ضمن داشتن ساختار استاندارد شیشه‌ای و فلزی، دارای نقطه ضعفی در امتداد خط آنتن در قاب کناری‌اش است. با وارد کردن مقداری فشار به پشت گوشی، آزمایش کننده توانست قاب را ترک دهد و به موتور لرزش داخلی آسیب مهمی وارد کند.

نقطه ضعف اصلی گوشی ROG Phone ۵ چیست؟

با وجود اینکه پنل شیشه در واقع دست نخورده است، یک فشار دیگر صفحه را کاملاً پودر می‌کند و زدن به پشت و فشار بیشتر باعث ایجاد پس زمینه خرد شدگی می‌شود. به نظر می‌رسد پورت USB-C و لوازم جانبی در کنار آن نقطه ضعف اصلی دستگاه است، اما باید منتظر برخی آزمایش‌های دیگر بمانیم تا ببینیم در اینجا مسئله اصلی دقیقاً چیست.

گوشی Asus ROG Phone 5، یک تلفن مخصوص بازی است. اطلاعات جدید حاکی از آن است که این گوشی همچنین یکی از قدرتمندترین گوشی‌ها است که اخیراً در لیست‌های Geekbench مشاهده شده است. همچنین تایید شده که تلفن به تراشه Qualcomm Snapdragon 888 مجهز شده و با اندروید ۱۱ ارائه می‌شود.

در اطلاعات منتشر شده درباره این تلفن، گفته شده که Asus ROG Phone 5 بهترین اسپیکر‌های دیده شده در هر گوشی هوشمند را دارد که توسط DxOMark تأیید شده است. همچنین قرار است به جای آرم روشنایی RGB معمولی، که به پایه اصلی این تلفن‌های گیمینگ تبدیل شده، یک نمایشگر ثانویه در قسمت پشتی وجود داشته باشد.

ارسال نظرات
پس از اقدامات تنبیهی علیه توئیتر؛ روسیه برای کاهش سلطه گوگل بر بازار دست به کار شد
نیازمندیها