کد خبر: ۱۵۵۹۰
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۰
بنا به اعلام سامسونگ، ویژگی هایی خاص از جمله حالت پرتره در نور کم به سری Galaxy S20 و Note 20 اضافه شده است.

به گزارش« نبض فناوری» گوشی‌های پرچمدار قدیمی شرکت سامسونگ برخی از ویژگی‌های دوربین جدیدترین سری Galaxy S 21 را دریافت می‌کنند. Galaxy S 20 و Note 20 و همچنین S 20 FE اکنون از طریق به روزرسانی نرم افزار جدید به ویژگی‌های دوربین پرتره در شرایط کم نور دسترسی دارند.

ویژگی‌های دوربین S 21 در گوشی‌های دیگر

پرچمدار سری S 21 توسط سامسونگ، از ویژگی‌های جدید دوربین مانند دوربین اصلی اولترا با ۱۰۸ مگاپیکسل و سنسور Ultra Wide با فوکوس خودکار و همچنین قابلیت ضبط ویدئو با کیفیت 4k در ۶۰ فریم در ثانیه با هر ۵ دوربین برخوردار است. سامسونگ که مدل‌های قدیمی خود را پشت سر نگذاشته، اخیراً برخی از ویژگی‌های دوربین S 21 را در سال گذشته در گوشی‌های Galaxy S 20، S 20 + و S 20 Ultra گنجانده است.

برخی از ویژگی های دوربین Galaxy S21 به S20 FE می آیند

این به روزرسانی از جمعه گذشته آغاز شد و هم حالت پرتره و هم فوق العاده عریض را با عکاسی در حالت شب سازگار کرد. از جمله موارد دیگر، جلوه‌های مونو با پس زمینه، مانیتور و کلید‌های کم به حالت پرتره این دستگاه‌ها اضافه شده است. اکنون، سامسونگ توجه‌اش را به محصول جدید خود یعنی Galaxy S 20 FE که در ماه اکتبر عرضه شد، معطوف کرده است.

دوربین گوشی S 20 FE هم به روز رسانی می‌شود

به زودی، کاربران S 20 FE از جلوه‌های جدید در حالت عمودی و همچنین عملکرد دوربین Ultra Wide در حالت Pro لذت خواهند برد. گفته شده که این تلفن هنوز قادر به عکاسی پرتره در نور کم نخواهد بود و همچنین ویژگی Director’s View در S 21 در دسترس نیست. نسخه میان افزار این به روزرسانی، G 781 BXXU 2 CUC 6 است و تاکنون در S 20 FE 5G و در حداقل ۱۵ کشور اروپایی عرضه شده که تعداد این کشور‌ها دائماً در حال افزایش است.

برخی از ویژگی های دوربین Galaxy S21 به S20 FE می آیند

این به روزرسانی ابتدا در آلمان در دسترس کاربران قرار گرفت و انتظار می‌رود به زودی به بازار‌های دیگر نیز برسد. با این وجود، کاربران Galaxy S 20 و Note 20 می‌توانند با رفتن به تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار، بررسی کنند که آیا به روزرسانی جدید را دریافت کرده اند یا خیر.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
توسط ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال؛ اختصاص وام حمایتی به تیم های فناور صنایع معدنی
نیازمندیها