کد خبر: ۱۵۷۳۰
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۰ | ۱۹:۲۰
مشخصات گوشی جدید شرکت اپل فاش شد و قرار است در سپتامبر امسال به بازار عرضه شود.

به گزارش «نبض فناوری»، انتظار می‌رود آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو ۵G در سپتامبر امسال به بازار عرضه شوند. رنگ یکی از جنبه‌های مهم هر تلفن هوشمند است رنگ‌های iPhone ۱۲ Pro و Pro Max از طلایی، آبی اقیانوسی، نقره‌ای و گرافیت تشکیل شده است و به نظر می‌رسد که سری iPhone ۱۳ Pro ۵G اپل به فرمول برنده خواهد چسبید.

انتظار می‌رود که رنگ‌های نقره‌ای و طلایی بازگردند، در حالی که گزارش شده است که پایان گرافیت کاملاً شبیه به یک رنگ مشکی مات تصفیه شده است، چیزی که بدون شک در جامعه فناوری محبوب خواهد بود. گفته می‌شود که اپل در حال آزمایش رنگ نارنجی یا برنز مانند است تا جای آبی اقیانوسی را نیز بگیرد. بنابراین آیفون آبی رنگ می‌تواند در ماه سپتامبر بازگردد.

شیشه عقب رنگی در مدل‌های برتر اپل با قاب فولاد ضد زنگ جفت می‌شود. نکته منفی این است که مستعد اثر انگشت و لکه است. همچنین پوشش جدیدی برای فریم‌های iPhone ۱۳ Pro و Pro Max ۵G اعمال می‌شود تا از این امر جلوگیری کند و انتظار حالت بهتر پرتره و OIS و همچنین ضخامت کمتری در دوربین می‌رود.

ویژگی دوربین‌گوشی‌های هوشمند جدید

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی گوشی‌های هوشمند این روز‌ها تنظیم دوربین عقب است و اپل در آستین‌های خود پیشرفت‌های خوبی داشته است. بزرگترین حالت شامل حالت پرتره است که باید بسیار بهتر شود. با شروع آیفون ۱۳ پرو، ادعا می‌شود که حالت پرتره تعمیرات اساسی اپل داده‌های سنسور دوربین و LiDAR را ترکیب می‌کند. مورد دوم برای تشخیص بهتر لبه استفاده می‌شود. در همان زمان، گفته می‌شود که به اصطلاح "حالت اصلاح OIS" در حال راه اندازی است. اساساً، این تضمین می‌کند که سوژه شما بدون توجه به لرزش، همیشه متمرکز است. اینکه آیا این واقعاً صحت دارد یا خیر باید مشخص شود.

مشخصات گوشی iPhone 13 Pro 5G فاش شد

آیفون ۱۳ پرو و ​​پرو مکس قرار است از همان ماژول دوربین استفاده کنند. آیفون ۱۲ پرو مکس از دوربین بزرگتری نسبت به مدل استاندارد پرو برخوردار است، اما در مورد آیفون ۱۳ دیگر چنین چیزی وجود نخواهد داشت. احتمالاً این بدان معناست که دوربین تله فوتو ۲.۵x نیز در مدل کوچکتر پرو وجود دارد در مورد شیشه بالای دست انداز، به نظر می‌رسد شایعات کاملاً صاف بودن آن اغراق شده باشد. در عوض، اپل به راحتی ضخامت هر لنز را کاهش می‌دهد. آیفون ۱۳ مینی قطعاً می‌آید و قیمت AirTags ۳۹ دلار است.

برنامه‌های اپل برای آیفون ۱۳ مینی به طور جزئی ارائه شد، اگرچه یک تمرکز روی عمر باتری تنظیم شده است. سلول داخل گوشی کمی بزرگتر خواهد بود و A۱۵ Bionic باید پیشرفت‌های چشمگیری در بهره وری داشته باشد. سایت Everything Apple Pro همچنین جزئیات مربوط به برچسب‌های ردیابی AirTags را به اشتراک گذاشت. به طور خاص، اندازه آن‌ها در ۳۲، ۳۲، ۳۲، ۶، ۶ میلی متر است و هرگز داده‌های شخصی را به اشتراک نمی‌گذارند. انتظار می‌رود به زودی راه اندازی شود و قیمت تخمینی ۳۹ دلار است.

منبع/ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
۰۷:۰۲ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۰
مقاله را با گوکل ترجمه کردبد . بابا مسخذه ها ادم استخدام کنید
0
0
توسط ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال؛ اختصاص وام حمایتی به تیم های فناور صنایع معدنی
نیازمندیها