کد خبر: ۱۵۹۴۱
|
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۷
یکی از مشکلات مبادلات تجاری رسمی این است که کمپانی‌ها همواره رقمی کمتر از حد ایده‌آل را به مشتریان خود پرداخت می‌کنند. با این‌حال یکی از مزایای چنین مبادلاتی این است که شرکت‌ها تقریبا همواره پذیرای دستگاه کاربران بوده و فروشندگان ناچار به تلاش جهت یافتن خریدار نخواهند بود. در نتیجه ریسک کلاه‌برداری و حتی سرقت دستگاه نیز کاهش خواهد یافت.

به گزارش «نبض فناوری»، بر این اساس آن‌دسته از مالکان آیفون که در خصوص واگذاری فروش هندست خود به اپل تا حدودی مردد هستند؛ بایستی بدانند که این برند آمریکایی در واقع ارزش آیفون‌های خود را افزایش داده است. این موضوع بدان معناست که چنان‌چه کاربران به‌دنبال مبادله دستگاهی با شرایط عالی باشند؛ در این‌صورت بایستی نسبت به گذشته مبلغ بیش‌تری را دریافت نمایند. به‌عنوان مثال گوشی آیفون 11 پرو مکس اپل پیش‌تر با حداکثر قیمت 500 دلار از مشتریان خریداری می‌شد؛ اما اکنون این رقم به 515 دلار افزایش یافته است. آیفون 11 پرو نیز شرایط مشابهی را تجربه نموده و با رشد قیمت 5 دلاری اکنون حداکثر 465 دلار ارزش دارد.

اگرچه این افزایش قیمت به لحاظ کمی چندان چشمگیر به‌نظر نمی‌رسد؛ اما کماکان در مقایسه با ارقام پیشنهادی پیشین اپل افزایش یافته و کماکان می‌تواند به منزله روشی بهتر و ایمن‌تر برای فروش آیفون شما (نسبت به فروش گوشی به‌صورت شخصی) قلمداد شود. این افزایش ارزش صرفا روی گوشی‌های آیفون اعمال نشده است؛ بلکه سایر محصولات اپلی نظیر آیپد و کامپیوترهای مک را نیز شامل می‌شود.

شرکت اپل ارزش مبادله تجاری برخی مدل‌های آیفون خود را افزایش داد

منبع/ آی‌تی‌رسان

برچسب ها: اپل مک آیپد آیفون
ارسال نظرات
کانسپت اورا Lightning Cat معرفی شد؛ یک کپی چینی عجیب از پورشه ۹۱۱
نیازمندیها