کد خبر: ۱۶۴۰۹
|
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۴
با اعلام دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱، علاقه‌مندان تا ۴ اردیبهشت ماه می توانند برای ثبت نام و حضور در بخش آکادمی این نمایشگاه اقدام کنند.

به گزارش« نبض فناوری» اینوتکس آکادمی بخشی از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که در آن به آموزش و انتقال مفاهیمی چون کارآفرینی و کسب‌وکار پرداخته می‌شود.

کارگاه‌های اینوتکس آکادمی باحضور صاحب‌نظران اکوسیستم فناوری و نوآوری، دانشجویان و استارتاپ‌ها برگزار می‌شود. این دوره‌ها به صورت متمرکز جهت آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌های لازم برای رشد و توسعه فناوران، نوآوران و کسب و کار آنها برگزار می‌شود.

«نقشه راه توسعه بین‌المللی کسب و کارها»، «اعتبار سنجی ایده و ساخت MVP»، «نوآوری در مدل کسب و کار در دنیای امروز» و «BABOK در فضای کسب و کار ایران» از موضوعاتی است که در اینوتکس آکادمی به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

اینوتکس آکادمی همزمان با دهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری از ۲۸ الی ۳۱ اردبیهشت‌ماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات مجتمع سراجِ پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

شایان ذکر است که شرکت‌کنندگان در اینوتکس آکادمی می‌توانند به‌صورت رایگان از نمایشگاه اینوتکس 2021 بازدید کنند. علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌های آموزشی می‌توانند از آدرس http://www.inotex.com/academy تا ۴ ردیبهشت‌ماه در اینوتکس آکادمی ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان، موضوعات، استادان و هزینه کارگاه‌های اینوتکس آکادمی به آلبوم عکس خبر مراجعه کنید.

ارسال نظرات
پژوهشگاه فضای مجازی بررسی کرد؛ نقش رسانه‌های اجتماعی در برابر دموکراسی
پیام رئیس رگولاتوری به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات رشد اشتغال‌آفرینی و توسعه فضای کسب‌وکار با ICT
مهمترین رویداد نوآوری کشور به میزبانی ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود اینوتکس ۲۰۲۱ از فردا آغاز به کار خواهد کرد
نیازمندیها