کد خبر: ۱۶۷۲۵
|
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰
گوگل اعلام کرد که رویداد Google I/O ۲۰۲۱ به صورت مجازی از ۱۸ تا ۲۰ مه برگزار خواهد شد.

به گزارش« نبض فناوری» به نقل از فون آرنا، شرکت گوگل در اعلامیه‌ای بیان کرد: "عرضه محصولات ما در حال بازگشت به روند منظم است. به خصوص اینکه رویداد Google I/O امسال دوباره بازگشته و امسال به صورت مجازی از ۱۸ تا ۲۰ مه (۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار می‌شود و برای همه رایگان است. در این رویداد ما بروزرسانی‌ها و اطلاعیه‌های قابل توجهی در مورد محصولات خواهیم داشت."

به روزرسانی‌های قابل توجه گوگل در Google I/O ۲۰۲۱

مدیر عامل شرکت گوگل سوندار پیچای (Sundar Pichai) گفت که "بروزرسانی‌ها و اطلاعیه‌های قابل توجهی از محصولات" را برای کنفرانس آینده توسعه دهندگان Google I/O ۲۰۲۱ در نظر گرفته است. او جزئیات بیشتری را ارائه نکرد، اما با توجه به سوابق اخیر می‌توانیم حدس بزنیم که در این رویداد چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

ممکن است در این رویداد در مورد چیپست GS۱۰۱ که ظاهراً گوشی Pixel ۶ را تجهیز خواهد کرد، بشنویم. البته این فقط حدس و گمان است. همچنین گفته می‌شود این شرکت در حال کار روی هدفون‌های جدیدی است.

نکته دیگر اینکه به احتمال بسیار زیاد گوگل اولین نسخه بتای عمومی اندروید ۱۲ را در این رویداد منتشر خواهد کرد. جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل موبایل گوگل اکنون در سومین و آخرین نسخه‌ی پیش‌ نمایش توسعه‌دهنده به سر می‌برد و انتظار داریم بتای عمومی آن به‌ هنگام آغاز کنفرانس گوگل در دسترس قرار بگیرد.

خبری هم منتشر شده که می گوید، گوگل جلسه‌ای را با محوریت دستگاه‌های تاشدنی و نمایشگرهای بزرگ برگزار خواهد کرد. این شرکت مدتی است با مایکروسافت همکاری می‌کند تا تجربه‌ی کاربری دستگاه‌هایی نظیر گلکسی زد فولد 2 سامسونگ و سرفیس دوئو را بهبود بدهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
دانشگاه امیرکبیر ابر کامپیوتر ساخت "سیمرغ" با رونمایی رییس‌جمهور آغاز به کار می‌کند
نیازمندیها