کد خبر: ۱۶۷۴۲
|
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۰
شرکت اپل قصد اضافه کردن برچسب‌ های پیشنهادی به فروشگاه اپل استور را دارد.

به گزارش« نبض فناوری» شرکت اپل همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات جدیدتر بتواند رضایتمندی کاربران خود را افزایش داده و از طرفی هم بتواند کاربر جدید برای محصولات خود جذب کند. شرکت اپل در جدیدترین توئیتی که منتشر کرده کاربران از این پس با جستجوی نام یک برنامه در فروشگاه App Store، علاوه بر پیدا کردن برنامه مورد نظرشان با فهرستی از برنامه‌های پیشنهادی رو به رو خواهند شد. هدف شرکت اپل از این موضوع دادن حق انتخاب بسیار بالاتری به کاربران است تا از این طریق بتوانند برنامه‌های بیشتری را مشاهده و دانلود کنند. بر اساس اعلام شرکت اپل این قابلیت از روز گذشته در کشورها‌ی آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا در دسترس کاربران قرار گرفته است.

عملکرد قابلیت جدید اپ استور

نحوه کار قابلیت جدید اپ استور به این صورت است که فروشگاه اپل به طور خودکار با جستجوی برخی برچسب‌‎ها چند برچسب مرتبط با برچسب انتخاب شده توسط کاربر را به او پیشنهاد خواهد داد. برای مثال وقتی کاربر عبارتی مانند اخبار را در نوار جستجوی اپ استور سرچ کند، فروشگاه به طور خودکار برچسب‌هایی مرتبط با آن مانند علم، ورزش، بازی و فناوری را به او پیشنهاد خواهد کرد.

اپ استور نرم افزار‌ها را برچسب گذاری می‌ کند

این پیشنهادها برای شرکت اپل نیز نوعی درآمدزایی خواهد داشت چرا که کاربران ممکن است در طول مراحل جستجو و گردش در اپ استور با برنامه‌های پولی موجود در این فروشگاه برخورد داشته باشند و به این ترتیب با خرید آن برنامه اپل سود بدست آورد. با این حال ویژگی جدید اپل استور هنوز در سراسر دنیا عرضه نشده است و باید تا هفته آینده منتظر عرضه این قابلیت در سراسر دنیا باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
پژوهشگاه فضای مجازی بررسی کرد؛ نقش رسانه‌های اجتماعی در برابر دموکراسی
پیام رئیس رگولاتوری به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات رشد اشتغال‌آفرینی و توسعه فضای کسب‌وکار با ICT
مهمترین رویداد نوآوری کشور به میزبانی ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود اینوتکس ۲۰۲۱ از فردا آغاز به کار خواهد کرد
نیازمندیها