کد خبر: ۱۶۷۷۹
|
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۳
هلدینگ توسعه اندیشه‌مدار نفیس، عصر امروز تفاهم‌نامه‌ای در حوزه‌های فناورانه با موضوع توسعه زیرساخت و سرویس ها به مشتریان نهایی بر بسترهای مشترک با اپراتور همراه تالیا امضا کرد.

به گزارش نبض فناوری، هلدینگ توسعه اندیشه‌مدار نفیس، عصر امروز تفاهم‌نامه‌ای در حوزه‌های فناورانه با موضوع توسعه زیرساخت و سرویس ها به مشتریان نهایی بر بسترهای مشترک با اپراتور همراه تالیا امضا کرد. به‌موجب این تفاهم‌نامه نفیس و تالیا در زمینه های مورد علاقه طرفین همکاری خواهند کرد.

در این مراسم حمید حاجی‌ابراهیم زرگر، مدیرعامل هلدینگ فناوری نفیس گفت:بخش زیادی از شرکت های نرم افزاری تمرکز خود را بر توسعه محصول های موجود گذاشته اند و از توسعه زیرساخت غافل بوده ایم.

وی افزود:در صورت توسعه به موقع و متناسب زیرساخت های نرم افزاری،سرعت توسعه محصولات و سرویس های دیجیتال در کشور به نحو چشمگیری افزایش می یابد.

امضای یادداشت تفاهم تالیا و هلدینگ نفیس

رضا توکلی مدیر عامل اپراتور تالیا نیز در این نشست گفت: ائتلاف ها فرصت استراتژیک توسعه است و امروزه اگر موفقیتی در شرکتی حاصل میشود ریشه در هم افزایی و در کنار هم قرار گرفتن شرکت ها دارد.

وی افزود تلاش روز افزون ما علاوه بر رویکرد سودآوری و محافظت از دارایی صاحبان سهام،توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات به نفع کشور است.

توکلی اضافه کرد: اپراتورها عموما بر اساس نوع نگاه و هدف گزاری خود به سمت مشتریان حرکت میکنند و تالیا در این مسیر با تمرکز بر روی بازارهای خاص در صنعت به رقابت میپردازد.

امیر رهنمافر، عضو هیئت مدیره هلدینگ نفیس نیز در ادامه گفت:شرکت های چابک با بهره گیری از ظرفیت برنامه نویسان نخبه کشور میتوانند سرعت تحقق موفقیت ها را افزایش دهند.

وی با اشاره به توسعه محصولات کلیدی نرم افزاری در هولدینگ نفیس گفت خوشبختانه امروز سازمانها و شرکت های زیادی بر بستر پلتفرم های تولید شده در این مجموعه به مشتریان خود سرویس میدهند.

گفتنی است هلدینگ نفیس با سرمایه گزاری بخش خصوصی طی سیزده سال گذشته با تمرکز بر توسعه محصولات نرم افزاری کلیدی در کشور فعالیت کرده است.

 

ارسال نظرات
پژوهشگاه فضای مجازی بررسی کرد؛ نقش رسانه‌های اجتماعی در برابر دموکراسی
پیام رئیس رگولاتوری به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات رشد اشتغال‌آفرینی و توسعه فضای کسب‌وکار با ICT
مهمترین رویداد نوآوری کشور به میزبانی ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود اینوتکس ۲۰۲۱ از فردا آغاز به کار خواهد کرد
نیازمندیها