کد خبر: ۱۶۸۶۷
|
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۰
در هفته جاری؛
هیات نظارت بر فیس بوک پس از بررسی اظهار نظر بیش از ۹هزار نفر، اعلام کرد تصمیم خود درباره ممنوعیت ترامپ در این شبکه اجتماعی را در هفته جاری اعلام می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، انگجت اعلام کرد، هیأت نظارت فیس بوک خود در هفته جاری رأی خود درباره ممنوعیت دائم دونالد ترامپ در این شبکه اجتماعی را اعلام می‌کند. این رأی با اندکی تأخیر اعلام شد تا بیش از ۹ هزار اظهار نظر مردم عادی در این باره بررسی شود.

این هیأت اعلام کرد تصمیم خود درباره ممنوعیت وی را در ۵ می (چهارشنبه هفته جاری) اعلام می‌کند.

از لحاظ تئوری تصمیم هیأت نظارت، آینده حضور ترامپ در پلتفرم فیس بوک را تعیین می‌کند. فیس بوک و هیات نظارت آن به طور واضح اعلام کرده‌اند این تصمیم نهایی است و نمی‌توان آن را تغییر داد. البته اگر هیأت رأی به ابقاء ممنوعیت ترامپ در شبکه اجتماعی دهد، بعید نیست رئیس جمهور پیشین آمریکا سعی کند از طریق روش‌های مختلف دوباره در این پلتفرم حضور یابد.

پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره در ۶ ژانویه سال جاری، حساب کاربری ترامپ به مدت ۲۴ ساعت در فیس بوک و اینستاگرام تعلیق شد. پس از آن تصمیم گرفته شد ممنوعیت ترامپ در این پلتفرم‌ها حداقل تا زمان تحلیف جوبایدن (رئیس جمهور فعلی آمریکا) ادامه یابد. روز پس از تحلیف فیس بوک اعلام کرد هیأت نظارت آن درباره ادامه تعلیق حضور ترامپ دراین پلتفرم‌ها تصمیم می‌گیرد.

منبع/ مهر 

ارسال نظرات
دانشگاه امیرکبیر ابر کامپیوتر ساخت "سیمرغ" با رونمایی رییس‌جمهور آغاز به کار می‌کند
نیازمندیها