کد خبر: ۱۷۰۴۵
|
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۰
شرکت داروسازی "الی لیلی" قصد دارد طی مشارکت با چهار شرکت دیگر، روش‌های بهتری را برای مدیریت دیابت و مراقبت از افراد مبتلا به این بیماری ارائه دهد.

همکاری ۵ شرکت بزرگ برای بهبود روش‌های مدیریت دیابت

به گزارش« نبض فناوری»، به نقل از مدیکال‌ دیوایس نتوورک، شرکت داروسازی آمریکایی "الی لیلی"(Eli Lilly)، توافق‌های بین‌المللی راهبردی را با چهار شرکت امضا کرده است تا مراقبت از بیماران مبتلا به دیابت که از قلم‌های تزریقی انسولین استفاده می‌کنند، ساده‌تر شود.

شرکت‌های "دکسکام"(DexCom)، "گلوکو"(Glooko)، "myDiabby Healthcare" و "روش"(Roche) به واسطه این مشارکت، پلتفرم‌های مدیریت دیابت را ارائه می‌دهند که برای فناوری‌های شرکت الی لیلی موسوم به "Tempo Pen" و "Tempo Smart Button" مناسب هستند و می‌توانند به مدیریت بهتر دیابت کمک کنند.

فناوری Tempo Pen که در بازارهای گوناگون سراسر جهان مورد تایید قرار گرفته، نسخه‌ای از قلم یک بار مصرف انسولین ساخت این شرکت است. Tempo Smart Button نیز که به این قلم تزریقی متصل می‌شود، قرار است نشانه‌ "CE" را که نشانگر انطباق با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست است، دریافت کند.

فناوری Tempo Smart Button، با نرم‌افزارها و ابزارهای پزشکی این چهار شرکت‌ به کار خواهد رفت. انتظار می‌رود که ترکیب قلم تزریقی و اپلیکیشن "mySugr" شرکت روش بتواند به ارائه داده‌های شخصی‌سازی شده و بینش‌های عملی کمک کند.

"ماری شیلر"(Marie Schiller)، معاون شرکت الی لیلی گفت: ثبت دوز انسولین برای افرادی که از قلم تزریقی استفاده می‌کنند، قطعه‌ای از پازل مدیریت دیابت به شمار می‌رود. هدف ما این است که به واسطه ادغام داده‌های به دست آمده از قلم تزریقی با نرم‌افزارهای سازگار با آن، از تصمیم‌گیری بهتر برای بیماران مبتلا به دیابت پشتیبانی کنیم و اطلاعات دقیق‌تری در مورد آنها ارائه دهیم.

شرکت الی لیلی امیدوار است که این راه‌حل‌ها بتوانند در رفع موانع روانشناختی مانند ترس از افت قند خون که بر مدیریت دیابت اثر منفی می‌گذارند، کمک کنند.

"راس جوهانسون"(Russ Johannesson)، مدیر عامل شرکت گلوکو گفت: پژوهش‌ها نشان می‌دهند که به کار گرفتن ابزارهای هوشمند بررسی انسولین به همراه دستگاه‌های دیجیتال بررسی سلامت می‌تواند نتایج مربوط به بیماران مبتلا به دیابت را بهبود ببخشد.

الی لیلی در نظر دارد تا نشان CE را برای Tempo Smart Button در اواخر سال جاری دریافت کند. الی لیلی با دریافت این نشان، Tempo Pen و Tempo Smart Button را به مرحله تجاری‌سازی و ورود به بازارهای گوناگون جهانی خواهد رساند.

منبع: ایسنا

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها