کد خبر: ۱۷۱۸۱
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰
غول های فناوری در هر دقیقه درآمدهای بسیار بالایی کسب می کنند؛ که در این بین آمازون با بیش از 800 دلار در صدر قرار دارد.

به گزارش «نبض فناوری»، آمازون واقعاً یک ماشین پول ساز است. طبق گزارشی از CNBC، این خرده فروش آنلاین هر دقیقه درآمدی بیش از 800 هزار دلار کسب می کند.

سایر شرکت های غول فناوری تا حدودی عقب هستند. درآمد اپل با تقریباً 700 هزار دلار در دقیقه نزدیکترین به ماشین پول ساز آمازون است. شرکت آلفابت هر دقیقه تقریباً 420 هزار دلار درآمد دارد؛ در حالی که درآمد مایکروسافت بیش از 320 هزار دلار در دقیقه است. فیسبوک کوچکترین شرکت از نظر درآمد است؛ اما با این وجود هر دقیقه بیش از 200هزار دلار درآمد کسب می کند.

تسلا و نتفلیکس آرزو دارند که به جمع پنج غول پردرآمد برسند. با این حال، تسلا هنوز حدود 120هزار دلار از فیسبوک عقب است و برای پیشی گرفتن از آن مجبور است بیش از دو برابر درآمد خود را به دست آورد. به نظر می رسد درآمد هر دقیقه Netflix تقریباً 55000 دلار باشد. با توجه به توسعه سریع این شرکت های فناوری در طی چند سال گذشته تردیدی وجود ندارد که رشد درآمد در آینده نزدیک ادامه پیدا کند.

اینفوگرافیک: غول های تکنولوژی هر 1 دقیقه چقدر درآمد دارند؟

 

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها